Katarzyna Nosowska

7,0
507 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Nosowska

...

użytkownik usunięty

Dla durniów, którzy szargają słowo "artysta" określając tak Dodę - to jest właśnie przykład ARTYSTKI.

dzisiejsze społeczeństwo mianem artysty ocenia prawie każdego kogo zobaczy w pudełku zwanym telewizorem nie zważając na jego dorobek i umiejętności a nie doceniają tych prawdziwych artystów, którą jak napisałeś jest właśnie Katarzyna Nosowska.

Pozdrawiam

Kochanka_Landryna

to wynika z tego, ze ludzie nie rozumieja pojecia "piosenkarka/piosenkarz", pozwole sobie wyjasnic, ze piosenkarka/piosenkarz wykonuje dany utwor, ale nie zawsze SPIEWA. Na prawdziwy spiew moga sobie pozwolic tylko prawdziwi artysci, np w/w Kasia Nosowska. Tak ja to postrzegam.
o dodzie wypowiadac sie nie mam ochoty bo to jest dla mnie (cytuje slowa Naomi z filmu "Poranek kojota") "chorzystka bez glosy i talentu".

Doda artystką...jak to widzę,aż mi kiszki skręca.
Nosowskiej (mimo, że jej serdecznie nie trawię), miana artystki odmówić nie mogę.

Ekranizacja

Boże widzisz i nie grzmisz, o dodzie sie nie wypowiem bo jak słysze w mediach o niej to odrazu mnie hu... strzela, Nosowska to jest piosenkarka ale nie aktorka, fakt że podoba mi się jej twórczość, kiedyś nie było trzeba mieć dużych cycków i nie mieć mózgu jak on ( niby ma IQ wysokie ale jak to się mówi głupi ma szczeście ) ale trzeba mieć głos i urok osobisty jak Katarzyna Nosowska

użytkownik usunięty
chwastun

Moją wypowiedź sformułowałam nieco niejasno. Miałam na myśli fakt, że niektórzy nazywają DODĘ artystka, lecz prawdziwą artystka jest np. Nosowska. Osobiście nie przepadam za Dodą.

Carrie szkoda, że teraz nie ma już artystów takich jak kiedyś, kiedyś trzeba było mieć głos i cel, nie chodziło aby być sławnym tak jak teraz, tylko o coś więcej aby coś przekazać w tekście piosenki. Doda piszczy, a nie śpiewa, jakby nie program bar to w ogóle nie była by znana, kiedyś komputerowo nie obrabiali dźwięku tak jak teraz, jedynie czyścili śmieszkę dźwiękową, teraz każdy jeden może być artysta wystarczy trochę idiotę z siebie zrobić albo rymować o policji i jaka to fajna impreza była.

chwastun

Z powyższymi postami muszę się zgodzić! Nie przepadam za DODĄ, która nie zasługuje na miano artystki przez duże A! Mam pytanie, czy DODA w ogóle pisze teksty do piosenek...? Nie przeszkadza mi uroda Kasi Nosowskiej, nawet ładną ma twarzyczkę... Ma swój urok i w sobie to coś... Podobają mi się jej preferencje muzyczne, chociażby jej guru PJ Harvey ma piękną piosenkę- Angelene! Obok Bartosiewicz i Demarczyk, Kasia Nosowska jest najlepszą piosenkarką!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones