Kate Linder

Catherine Helene Wolveck

5,9
92 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Linder

Zdumiewa mnie fakt za co ta aktorka dostała swoją gwiazdę na hollywoodzkiej alei sław. Bo nie rozumiem jak można przyznać gwiazdę aktorce która ma w wieku 62 lat zaledwie tylko 4 tytuły na swoim koncie za najważniejszą jej rolą jest rola w soap operze Żar Młodości w której gra od 27 lat. Ale to za mało bo gdyby iść tym tropem to wielu aktorów z soap oper którzy grają w nich od ponad 20 lat powinno dostać swoją gwiazdę np. Katherine Kelly Lang, Susan Flannery, John McCok czy Ronn Moss ta czwórka aktorów głównych bohaterów Mody na sukces którzy grają w niej od 23 lat też powinni dostać swoją gwiazdę na bulwarze sław. Poza tym Kate linder niestety ale za swoją rolę w Żarze ºłodości nigdy nie zdobyła żadnej nagrody ani nie była nominowana ani do złotego globu ani do emmy. Więc pytam się za co dostała gwiazdę na bulwarze sław skoro ma tak ubogą filmografie bo tylko 4 tytuły i ani jednej nagrody czy też nominacji do nagrody. Wydaje mi się że ci którzy przyznają te gwiazdy na bulwarze hollywoodzkim przyznają je w niektórych przypadkach po znajomości bo tylko tak mogę wytłumaczyć na jakiej zasadzie przyznali jej gwiazdę na bulwarze sław bo miała niezłe plecy u tych którzy te gwiazdy przyznają i moim zdaniem dostała ją tylko po znajomości.

adamkoperczak

Owszem jej dwóch kolegów z Żaru ºłodości również ma swoją gwiazdę w hollywoodzkiej alei sław ale zarówno Jeanne Cooper czy też Eric Braeden mają każde w sumie na swoim koncie w filmografii po kilkadziesiąt i pomimo iż nie otrzymali żadnej nagrody ani nomiancji do nagrody ani emmy ani złotego globu to ich filmografia kilkadziesiąt tytułów to jest coś a nie to co Linder jak widać w hollywood też są kliki i przyznaje się wyróżnienia po znajomości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones