Kate Winslet

Kate Elizabeth Winslet

8,6
76 491 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Winslet

że zagrała w "Titaniku" - to beznadziejny film
że nagrała tylko JEDNĄ PIOSENKĘ "What if" (do "Opowieści wigilijnej") - śpiewa pięknie - mam tego dowody w "Rozważnej i romantycznej"

a po za tym uważam, że jest jedną z najlepszych aktorek obecnych czasów
rozwija się

m_klepka

Titanic to jej najlepszy film obok Zakochanego bez pamięci i za te właśnie dwa filmy ma u mnie pozytywną ocenę

ApolloCreed_

Mi się jeszcze bardzo podobała w Holiday :D A tak poza tym Winslet ma na koncie wiele ciekawych ról oprócz Titanica

m_klepka

mam jej za złe, że czas nie dziala na jej niekorzyść i mając niemal 40 lat na karku wygląda o niebo lepiej niż z czasów Rozważnej i Romantycznej.
Cudna jest.

Shalimar00

To prawda :)

m_klepka

Dla Twojej wiadomości udział w "Titanicu" otworzył jej wiele furtek, dzięki czemu możemy podziwiać jej kunszt aktorki rozwijany pod okiem największych guru przemysłu filmowego.

tomb2525

Zgadzam się. Gdyby nie Titanic prawdopodobnie nie usłyszelibyśmy o niej ;)

m_klepka

"Titanic" to beznadziejny film? Szkoda słów...

m_klepka

Gdyby nie ,,Titanic" dziś jej kariera nie była by w tym miejscu co jest . Titanic to bardzo dobry film (11 Oscarów). Jedyny problem tego filmu tkwi w Polsce , a dokładniej w Polsacie . Bo zamiast puszczać to raz na 2 lata , a nawet raz na 3 lata to oni puszczają to co pół roku . Przez co film , który jest naprawdę bardzo dobry staje się zwyczajny . Bo jak mówi przysłowie ,, Co za dużo to i świnia nie chce " . Pani Winslet według mnie na dzień dzisiejszy jest ,, Królową Aktorstwa " , bo ,, Boginią " jest P.Maryl Streep . Kate Winslet to moja ulubiona aktorka <3

Mikula335

P. Meryl* Streep :) Owszem, jest, była i będzie boginią, ale Winslet dzielnie kroczy zaraz za nią! :)
Co do Titanica się zgodzę. Przejadł mi się już parę dobrych lat temu. Kiedyś, gdy nie puszczali go tak często w TV, czekałam na niego z napięciem, i zawsze na końcu płakałam jak głupia, a teraz... wyprzedzam dialogi o parę sekund i zasypiam jeszcze zanim statek ruszy. Błąd Polsatu, błąd.

elfosz

Titanic to mój ulubiony film . Interesuje się wg prawdziwa historiia ,, Titanica " i to właśnie film mnie skłonił do tego skłonił . ;) . Cieszę się , że podziela Pani moje zdanie ;) Pozdrawiam ;)

Mikula335

Żadna pani!:)
Oczywiście że podzielam ;) Film jest przepiękny i ma w sobie "to coś" co każdy film powinien mieć (w tym na przykład Kate :-)).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones