Katherine Barrell

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/1636624/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":262,"rate":8.396946564885496,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/1636624/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":10,"rate":7.1,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}}]
8,4
262 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katherine Barrell
  • Czy tylko dla mnie Kat gra słodko i przeuroczo w Wynonna Earp? Nie da się oczu oderwać choćby przez milisekundę <3

  • markena93 Całkowicie się z Tobą zgadzam. Kocham Nicole.

  • markena93 Jezu, myślałam, że tylko ja tak uważam, Nicole jest przecudna

  • markena93 Nie da się ukryć.. A miłość obu aktorek jest na prawdę dobrze zagrana .. :)

  • Paulina_Galik Z mojej obserwacji (po obejrzeniu wszystkich sezonów WE i kilku dostępnych paneli z Katherine i Dominique) stwierdzam, że między samymi aktorkami jest niezła chemia co przekłada się na ich serialowy związek przez co wszystko wygląda naturalnie i nie ma tej typowej dla seriali sztuczności.
    Żeby ktoś mnie źle nie zrozumiał. Chemia nie oznacza od razu miłości. Po prostu bardzo dobrze się dogadują i czują się w swoim towarzystwie dobrze.

    Co do postaci Nicole Haught. Też uważam, że aktorka poradziła sobie z nią wyśmienicie. Zawsze moja mordka się cieszy, gdy widzę ją na ekranie.

  • markena93 Kasia Baryłka ma buźkę jak szczeniaczek, to wszystko dlatego ;)