Kathy BatesI

Kathleen Doyle Bates

8,2
33 603 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kathy Bates

Oglądałem wiele filmów z jej udziałem i w każdym pokazała co potrafi. Jednakże, to co robi w filmie: Misery to deklasacja wszystkich innych ról aktorskich. Oglądałem ten film z otwartymi ustami. Bez niej ten film by nie wyszedł. Ostatni raz byłem pod takim wrażeniem oglądając Hopkinsa w Milczeniu Owiec. Kathy Bates to moim zdaniem najbardziej utalentowana aktorka ever i zapewne się ze mną nie zgodzicie, ale tak właśnie sądzę. 10/10

Nekromanta21456

Nieważne co inni myślą, ważne, że dla Ciebie jest najlepsza. Tak trzymać!. :)

szybka_2

Dziękuję za wsparcie! :)

Nekromanta21456

Ależ nie ma za co. :) A co do Kathy, dziś właśnie zamierzam obejrzeć Misery, bo dziś też skończę książkę. Czytałam ją dawno temu, chciałam sobie odświeżyć i jednocześnie obejrzeć film i porównać z ciekawości. Nigdy nie mam problemu z ekranizacjami i nie drażni mnie, jeśli fabuła filmu odbiega od książki. Czym tu się denerwować? Ot - książka to jedno, film drugie. Jak się człowiek nastawi odpowiednio, to obie rzeczy dostarczą rozrywki. :)

szybka_2

No i jak wrażenia po filmie?

Nekromanta21456

Pierwszy raz widziałem ją w Titanicu, gdy oglądałem Misery, to myślałem, skąd ją znam. A tu proszę. Świetna aktorka

wpiotr93

Najlepsza!

Nekromanta21456

Nawet Meryl Streep jej nie dorównuje talentem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones