Katherine Mari Stevens

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/1014096/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":903,"rate":7.396456256921373,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}}]
7,4
903 oceny gry aktorskiej
Katie Stevens V
Katherine Mari przyszła na świat 8 grudnia 1992 roku w Middlebury, w stanie Connecticut. Jest portugalskiego pochodzenia. Wychowywała się wraz z bratem Ryanem w rodzinie Marka i Clary Stevensów. W wieku pięciu lat zaśpiewała hymn narodowy na przyjęciu dla polityków w jej miasteczku. Niedługo potem wcieliła się w postać Dorotki w sztucę "Czarnoksiężnik z krainy Oz" na deskach teatrów BSS Children oraz Main Street Theater. Ponadto zagrała w przedstawieniach "High School Musical" i "South Pacific". Uczęszczała do liceum Pomperaug, gdzie nalażała do szkolnej drużyny pływackiej. W trakcie nauki wzięła udział w konkursie stypendialnym - Westbury Outstanding Teen, w którym zwyciężyła w 2009 roku.

Następnie udała się na przesłuchanie do programu "American Idol", gdzie zaśpiewała utwór  Macka Gordona i Harry'ego Warrena - "At Last". Przeszła do kolejnego etapu w Hollywood i ostatecznie zajęła dziewiąte miejsce w konkursie. Od lipca do sierpnia wyruszyła w trasę koncertową "American Idols LIVE! Tour 2010". Następnie występowała gościnnie w talk-showach: "Late Show with David Letterman", "The Ellen DeGeneres Show" oraz "Wendy Williams Show". Ponadto wykonała utwór Mariah Carey "All I Want for Christmas Is You" w programie "Ídolos Portugal", a w 2012 roku zagrał tytułową rolę w video "Beauty and the Beat" na kanale youtubera Todricka Halla.

W 2013 roku wzięła udział w przesłuchaniu do roli Karmy Ashcroft w serialu stacji MTV - "Faking It". Za ten występ została uhonorowana nagrodą Teen Choice. Po zakończeniu produkcji wyjechała do Montrealu, aby dołączyć do obsady "Dziewczyn nad wyraz". Niedługo potem zaczęła spotykać się z muzykiem Paulem DiGiovannim. Rola Jane Sloan przyniosła jej nominację do Imagen Award, w kategorii najlepsza aktorka telewizyjna, a następnie została uhonorowana nagrodą WIN Award. W przerwie od serialu, wystąpiła w dwóch niezależnych horrorach: "Polaroid" oraz "Dom strachów". Ponadto brała udział w licznych sesjach zdjęciowych do katalogów i magazynów jak: "Grumpy Magazine", "Astonish Magazine" i "Regard". W 2019 roku, po czteroletnim związku wyszła za Paula DiGiovannia.
Więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 8 grudnia 1992

miejsce urodzenia: Middlebury, Connecticut, USA

wzrost: 159 cm

W 2010 roku ukończyła Pomperaug High School w Southbury (Connecticut, USA).
Ma brata Ryana.
W 2017 roku wystąpiła w teledysku Dan + Shay do piosenki "How Not To".
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych