Katy Louise Saunders

6,4
190 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katy Louise Saunders

Prześliczna jak dla mnie. W Hollywood nie widziałam takich aktorek, więc tym bardziej cieszę się, że zagrała w "3m nad niebem". A tak w ogóle to ona jest Angielką czy Wloszką?

Metropholis

Zgadzam się, jest bardzo piękna.. Tylko pozazdrościć ;-). Z tego co wiem to ojciec jest Brytyjczykiem, a matka Kolumbijką.

lady_dariaa

O, kurczę, myślałam, że rodowita Włoszka:-) Bo wiesz, ciemna karnacja i brunetka. Ale żadna panna z Hollywood nie zachwyciła mnie tak urodą jak ona. Nie mówię, że jest jakaś ponad wszystko, ale ja ją tak widzę, jeśli chodzi o wygląd :-)

Metropholis

Nie tylko Ty. Również tak myślałam, gdy jeszcze oglądałam film. Potem sprawdziłam w wikipedii i lekki szok :) Chyba niejedna dziewczyna chciałaby mieć taką urodę jak właśnie ona. Tak w ogóle, jeśli chodzi o grę aktorską to jest nie najgorsza.

Metropholis

tez ja tylko widzialam w tym filmie ładna jest jednak nie umie grac była bardzo sztuczna i denerwowała mnie.

Metropholis

Jest ładna, to fakt, ale w "3m..." wygląda jakby miała 14 lat :D Na starość pewnie będzie to na plus, ale dziwnie mi się oglądało, jak kocha się ze Stepem :D

masquerade__

A ile miała jak grała w "Tre metri..." bo nawet nie wiem? Fakt, taka drobna i bez makijażu to wyglądała na taką "gówniarę" (bez obrazy).

Metropholis

20 lat miała :) Wiadomo, że makijaż też robi swoje, ale ona naprawdę wygląda na takie maleństwo :D

masquerade__

No tak, ale wydaje mi się, że makijaż to ona miała w "tylko ciebie chcę", a nie w "3 m...". :-)

Metropholis

Drugiej części jeszcze nie widziałam, ale nie dziwię się, że ma tam makijaż, w końcu kobieta ze statusem narzeczonej/żony nie może wyglądać na 15 lat :P

masquerade__

Ha ha, no tak :-D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones