Keegan Allen

Keegan Philip Allen

7,5
1 764 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Keegan Allen

niesamowity. szaleje na punkcie Toby'iego. jest taki.. dziwny. to jest ujmujące.

cherryboomb

Mnie niestety w jakiś sposób przeraża więc nie za bardzo za nim przepadam. Może to po prostu dlatego, że pierwszy raz zobaczyłam go w "Słodkie kłamstewka" gdzie grał Toby'ego.

nomeda

jest trochę przerażający, ale na swój sposób przyciąga, nie sądzisz? ;>

cherryboomb

No w sumie.. z początku był straszy w PLL no ale związek ze Spencer jakoś pokazał mi inne światło na niego. W sumie masz po części rację. : D Jednak tak czy inaczej wolałabym aby Spencer była z Wren'em <3 :pp

nomeda

a przestań!:d wkurza mnie jego okropny akcent, no jest taki wstrętny, że to niepojęcie ;d

cherryboomb

Cóż ty gadasz?! ;p Masz gorączkę?! o.O Przecież on jest cuuuuuuuuudowny! Przystojny, a ten jego akcent jest wspaniały <3 Jak można go nie ubóstwiać? <3 Zmieniam zdanie. Wren jest stworzony dla Hanny! <333333 A niech Toby zostanie z Spence . : D

nomeda

hahahaha no taaaaaaak! on jest okropny! może i przystojny, ale ten jego akcent jest straszny! Hanny? Hana i Wren? ahahaha , mocna jesteś! :D niech mi dadzą Caleba a nie!

cherryboomb

Nie jest okropny tylko jest jak marzenie! <3 A jego akcent jest wisienką na torcie <3 :D Idealnie razem wyglądają i jak na razie bardzo dobrze się ze sobą dogadują więc mi jak najbardziej odpowiada ten pomysł. : > No Caleba też lubię ale on już przecież zerwał z Hanną. Niby ma się pojawić w tym nowym odcinku (widziałam w zapowiedzi) ale nie było w tej zapowiedzi żadnej scenki między nimi. A tak w ogóle to też Wren ma się pojawić <3333 Ah. Nie mogę się doczekać. Widziałam zdjęcia z planu, będzie gadać z Hanną. ^.^ ( oczywiście nie jestem pewna czy to z tego odcinka ale chyba tak ) ;D

nomeda

hm.. jakoś po Melissie i Spencer nie wyobrażam sobie Wrena z Hanną ;d no zerwał, zerwał, ale może jest jeszcze nadzieja? ;d ona jest za głupia dla Wrena ! ;d

cherryboomb

Oj tam, oj tam. Czy jest? Może tak ale ja bym wolała raczej aby to było przeszłością. Wiesz.. czy za głupia to nie wiem ale utrzymuję, że razem byli by idealni ;dd
No a ty.. masz jakąś ulubioną jeszcze niedoszłą parę w słodkich kłamstewkach? :D

nomeda

hmm.. tak prawdę to się nad tym nie zastanawiałam! bardziej mnie zastanawia fakt iż, Hanna robi wałki! Mona jest zamknięta, ostatni odcinek tak mi zamącił w głowie że nie potrafię tego ogarnąć.. coś mi tu śmierdzi.

cherryboomb

Całkiem fajnie w takich włosach wygląda. :p Ja mam tak samo. W końcu Mona jest z nimi czy przeciwko nim? No a ten blog? Coś mi się wydaje, że Maya coś wiedziała, że miała coś z tym wspólnego. Czy Nate tylko mi się wydaje podejrzany czy ogółem ściąga na siebie podejrzenia? ;dd

nomeda

właśnie no on jest jakiś dzwiny ;d nie podoma mi się. ale teraz Emily pojechała z tą Page.. przecież ona jest taka okrutnie brzydka! a matka Fitz ( geralda) głupia suka.

cherryboomb

W sumie to Page nie jest nie wiadomo jak brzydka ale ja też za nią nie przepadam. Jakoś dziewczyna mnie irytuje.. Samara była fajna.. to nie! :c
Też mnie wkurzyła. : / Od razu mnie zaczęła wnerwiać. -.-' Słyszałam, że do serialu ma dojść jeszcze chłopak z serialu Wizards Of Waverly Place. Ma być bratem Ezry. Jakoś mi to nie pasuje bo wydaje mi się, że on coś namiesza w jego brata związku a Ezrie kocham <33. Wiesz, że w 9 odcinku nie będzie Wrena? SKANDAL !! ;C

nomeda

ta? no pięknie, ja mam już ściągnięty odc, ale nie ma jeszcze napisów. brat Ezry.. no zobaczymy. a Samara to suka. a tam Wren ;p

cherryboomb

Ja już oglądałam jeszcze w środę bez napisów ale napisy też mam już pobrane. :) skąd w ogóle pobierasz napisy? :)
Lubię tego jego brata. Śmieszny jest i ładny. :p Widziałam go jeszcze w Wizards of waverly place jak jeszcze to oglądałam. ;D
Samara? Wcale, że nie! Ona była według mnie najfajniejszą dziewczyną Em! Widzę, że na większość mamy różne poglądy. ;pp Bywa.
Nie, a tam Wren tylko TAK! <3 ;D Widziałam chyba 5 minut z 10 odcinka i jak na razie według mnie będzie bardzo smuuuuuuuutno między Wrenną :C

nomeda

napiprojektl napisy.
Samara, to tak jak ta z The Ring ;d
pooglądam ten odc jak znajdę troche czasu.
oglądasz coś jeszcze oprócz pll?

cherryboomb

no ja też ściągam czasem z napiprojekt ale szybciej chyba dodają napisy do PLL na napisy24
Taa, niby tak ale ja ogólnie lubię tą aktorkę, Claire Holt bo fajnie grała np. w Pamiętnikach wampirów.
Ano oglądam. Na przykład właśnie The vampire diaries, supernatural, jak poznałem waszą matkę, new gil, big time rush, burn notice, uczciwy przekręt, teen wolf ect. ;D ja ogólnie to jestem fanką wszelakich fajnych seriali. ;P
No a ty? :D

nomeda

Glee, Pll, True Blood, Bones, Mentalista, American Horror Story( czego nie polecam oglądać samemu), pamiętniki wampirów kiedyś oglądałam, ale jak zobaczyłam, że postacie są inne niż w książce to się wściekłam i podziękowałam. a reszta to taki chłam trochę. kiedyś zaczęłam braking bad, ale strasznie nudny.

cherryboomb

Ja też czasem widziałam "MENTALISTA" w telewizji i się trochę w ciągnęłam ale w sumie nie tak bardzo. Teraz dużo jest seriali o takiej tematyce. Dajmy na to chodź by "CASTLE" czy "MONK" ;P No ja właśnie mam kupione książki TVD ale jakoś nie chce mi się ich czytać. Zawsze znajduje coś ciekawszego do roboty. ;D

nomeda

książki są lepsze od filmu., a mentalistę oglądałam wszystkie odc, czekam właśnie na nowy sezon ;d monka też.

cherryboomb

A no to może się w końcu przemogę..To "castle" pewnie też Ci się spodoba bo to takie podobne strasznie do tego. ;>
W dzisiejszym odcinku PLL ma w końcu wystąpić WREN <3 Jejejejeje <3 :D

nomeda

A Hannah jest stworzona dla Caleba!
Niech ten Wren w ogóle wywala z tego serialu, bo mnie denerwuje. :D

jagoda088

taaak! dobrze mówisz :d

jagoda088

zgadzam się. Wren jest straszny.. i ten jeszcze jego brytyjski akcent.. ;/

cherryboomb

Ja też nie znoszę Wrena! Akcent akurat ma fajny, ale nie w tym rzecz. Wszyscy tak go uwielbiają, a jak dla mnie jego postać w serialu jest nijaka i jakoś mi ejst bez różnicy nawet czy tam gra czy nie. ;p
A spencer i Toby to moja ulubiona serialowa para. :D

jagoda088

moja też :d po ostatnim odc pll jak Caleb się podał za A i wkręcił Hann to było epickie ;d

cherryboomb

Wy obie jakieś dziwne jesteście no! ;p Przecież Wren (ogólnie Julian Morris) jest wcieleniem samego seksapilu, a Caleb ma fryzurę jak Hanna. ;D W ogóle mi się Caleb nie podoba i tylko mnie wkurza. xD
Oby coś ciekawego się działo w jutrzejszym odcinku. Mam nadzieję, że to Caleb zginie w 12 odcinku czyli w letnim finale. ;d ;p

cherryboomb

Jak dla mnie jest wstrętny :D
Zupełnie mi się nie podoba.

domtre

Każdy ma swój gust. :)
Ja tam uważam, ze jednak w nim coś jest. Od początku wiedziałam. : )

jagoda088

No ja właśnie też sądzę, że jest Allen jest boski. Ujrzałam to dopiero chyba w połowie drugiego sezonu. ;D

nomeda

a niedawno się upierałaś, że Wren jest lepszy, a Toby jest brzydki:p

cherryboomb

Nie mówiłam, że jest brzydki tylko trochę przerażający i intrygujący. Ale tak w ogóle to całkiem, całkiem. A Wrena to i tak nie przebije bo on to jest bożyszczem mym ;D <3 xd

nomeda

a przestań :p. normalnie nie masz za kim się oglądać, tylko za tym pajacem :p. Ty się zastanawiaj kim jest A! a nie się za facetami oglądasz.

cherryboomb

No co? ;D Mam prawo to się rozglądam tym bardziej, że w PLL jest dużo przystojniaczków. ;D Brat Ezry jest fajny. Z początku go nie lubiłam bo wydawało mi się, że zepsuje związek swojego brata ale teraz mi to zwisa. Fajny jest. :D Ezra z resztą również. <3.
No ciekawa jestem kim jest "A". Czytałam w internecie, że niektórzy nawet obwiniają o to Wrena :/ Nienormalni ludzie. ;pp Ale też są podejrzenia do Ezry, Arii, Lucasa oraz z tego co pamiętam do Jenny i Nate'a. ;D Jak na razie nie wiem kto jest bezpośrednio -A ale wydaje mi się, że Jenna jest w to jakoś zamieszana. I może nawet Nate. :p

nomeda

a mi Hanna jest podejrzana. i Ezra.

cherryboomb

Hanna? Nie wydaje mi się. W jakimś zwiastunie przyszłych odcinków widać, że ARIA jest w kapturze i podnosi na sznurze jakieś ciało. Aż mi pomidor z kanapki się zsunął jak to zobaczyłam. Ale w sumie nie sądzę, że to ona będzie -A. (look! http://www.youtube.com/watch?v=RhaL8f4agNM&feature=player_embedded) Reżyserzy nie puścili by tego w obieg tylko dowiedzielibyśmy się tego w odcinku. No ale się zobaczy. Mam jednak nadzieję, że to nie będzie żadna z dziewczyn ani nie Wren, Ezra i Toby. ;D Ale jeśli będzie to jakaś z dziewczyn to wolałabym aby była to Emily bo jej najmniej lubię.

nomeda

a mówiłam Ci to już, że pismo Ezry jest takie samo jak pismo którym były pisane listy do dziewczyn? nie? no to już wiesz ;>

cherryboomb

Nie nie mówiłaś ale tak czy inaczej nie sądzę, żeby to był Ezra bądź Aria. Wręcz mam taką nadzieję, żeby to nie byli oni bo lubię ich. Jak już podawałam z resztą wcześniej ;D
A gdyby któraś z dziewczyn musiała się okazać -A to kogo byś wybrała do tego? ;D

nomeda

Paige! czy jak ona tam ma, o jak ona mnie denerwuje. ale teraz po tym odcinku z monitoringiem od Noela to już sama nie wiem co myśleć. czemu maya okłamała Emily? trochę to było chore.. to jest już tak wszystko pomieszane, że nie wiem już sama. jak się wkurze to pożyczę od koleżanki ostatnią część książki i przeczytam kto jest A. ;d

cherryboomb

No to tak to byś sobie zepsuła całą zabawę ;D
A co do tego filmiku to fałszywy alarm. Teraz wyczaiłam, że to nie jest w ogóle z PLL tylko z jakiegoś filmu w którym grala Lucy zabójczynię. ;D Takie małe info. ;d

cherryboomb

a no i... ale że okłamała w czym bo nie kojarzę co co chodzi ;)

nomeda

że wyjechała z Rosewood, a tak na prawde nie wyjechała, o to mi chodzi. to jest coraz bardziej chore..

cherryboomb

Racja, racja. Może nie chciała aby Em wiedziała bo bała się, że ta wyda ją rodzicom i będzie musiała naprawdę jechać na odwyk?
Jeeeeeeju, mam już pobrany nowy odcinek. Teraz czeka tylko na napisy :D

nomeda

no ja właśnie dopiero wróciłam do domu bo byłam na urlopie, i nie miałam kiedy obejrzeć, a o tej porze to ja raczej się boje to sama oglądać;d ciekawa jestem, co się tam dzieje.

cherryboomb

no ja już 11 obejrzałam dawno i w sumie to jakiś super to nie był ale były ciekawe momenty. A jutro wyjdzie letni finał i będziemy musiały czekać do następnego roku . :/ masakra.

nomeda

ty chyba żartujesz? no bez jaj! ja piedole.. nie dość , że czekam na glee i mentaliste to później będę musiała czekać na to? świetnie..

cherryboomb

OŁ MAJ GAD! Oglądałaś 12 odcinek PLL? Pod koniec prawie z łóżka spadłam.. ;O

nomeda

nie oglądałam, ale właśnie się buforuje i przysiadam, lecz.. wszystko już wiem bo widziałam zdj na fb i moje wspaniałe koleżanki się nie powstrzymały, żeby mi powiedzieć.

cherryboomb

Masakra z tym! :C Że też musieli Tobyego w to wpakować. Spodziewałam się chyba każdego tylko nie jego. ;C Moje przyjaciółki jednak się upierają, że to pewnie jest dla dobra dziewczyn, że on im pomaga ale jakoś średnio w to wierzę :C

nomeda

mi się wydaje, że ... nie nic mi się nie wydaje, nie wiem co mam o tym myśleć. dziwna sytuacja. najpierw się tam ze spencer, mówi jej, że ją kocha a tu taki zwrot akcji nagle. dziwne.. no ale tego dowiemy się w październiku..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones