Kellan Lutz

Kellan Christopher Lutz

6,8
6 451 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kellan Lutz

i nie dał bym mu grać w innych filmach, rola tarzana do końca życia ... niech się chłopak rozwija :P

mieszkoxxx

Och, jakaż sensowna, mądra wypowiedź. Naprawdę, gratuluję ci tego tematu. Udało ci się mnie rozśmieszyć :) A wiesz czym? Swoją głupotą, swoją chorą zazdrością. Nie rozumiem was, hejterzy. Co wam daje obrażanie innych? Wyśmiewanie się z czyiś sukcesów? Dowartościowuje to was? Naprawdę jesteście śmieszni. Szczerze mi ciebie i innych do ciebie podobnych żal.
Kellan to jeden z najprzystojniejszych aktorów. Jest wysoki, ma wspaniałe ciało, przystojną twarz... Niczego mu nie brakuję. Nie wiem jak to u niego z inteligencją bo go nie znam ale nie zauważyłam tego twojego "spojrzenia idioty".

Arya_elda

http://www.filmweb.pl/person/Kellan+Lutz-209183/photos/428070

no to patrz, oczy ma jak by miał zespół to by grał ;) ... jak Korki noo ....

mieszkoxxx

haha takie ujęcie, przyznaje że zabawne :)
Jednak to nie znaczy że ma takie zawsze.

Arya_elda

W tym rzecz, że jak widzi się takich "pięknisiów" z szminka na ustach to aż coś skręca w środku.

Arrent

A które aktorki czy aktorzy nie są "upiększani"? To normalne u wszystkich występujących na ekranie. A czy on się maluje szminką? Nie mam pojęcia.

Arya_elda

Ty naprawdę nie widzisz różnicy między skrytykowaniem kogoś a hejtowaniem? Jeśli ktoś tak gównianie gra jak Lutz (a gra, i naprawde jego uroda nic tu nie daje) i jeszcze jest wybierany do pierwszoplanowych ról jak w Herculesie to oglądanie takich filmów aż boli. I wkurza że tacy aktorzy, wypromowani na sukcesie jednej franczyzy, zabierają role aktorom bardziej zdolnym. Nie dziwię się niechęci do Lutza, bo gośc naprawdę irytuje tymi swoimi dwiema minami na krzyż.

mieszkoxxx

10\10

mieszkoxxx

To że ma tępy ryj to mały problem w porównaniu z jego zerowymi umiejętnościami aktorskimi. Chciałbym zaśmiać z twojego komentarza, bo jest świetny, ale zwycięża zgroza, że takie drewno jest promowane.

mieszkoxxx

A mnie sie podoba, niezly z niego Herbatnik, chetnie bym ugryzla :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones