Kelly Ann Parsons

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/135405/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":462,"rate":7.285714285714286,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktorka dubbingowa"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/135405/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":18,"rate":8.38888888888889,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/135405/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":10,"rate":7.4,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}}]
7,3
462 oceny gry aktorskiej
Kelly Brook
Kelly Brook urodziła się w Rochester w hrabstwie Kent w Anglii, jako córka Sandry - kucharki i Kena - robotnika budowlanego. Od dnia jej narodzin było wiadome, że Kelly coś w życiu osiągnie - coś więcej aniżeli jej rodzice. Talent Kelly ujawnił się w trakcie 3-letniej nauki w prestiżowej szkole Italia Conte, w której nauki pobierały również takie późniejsze sławy jak Naomi Campbell i Louise Nurding.
Mama Kelly wprowadziła córkę do wielkiego świata poprzez konkurs piękności, który Kelly oczywiście wygrała oraz poprzez umacnianie w niej przekonania, że będzie kimś, jeśli zostanie modelką. Kelly zaczęła karierę modelki pracując dla lokalnych firm. W wieku 16 lat jej twarz ozdobiła okładki takich pism jak FHM, Sky, Cosmopolitan, Tatler, The Face i Company.
Pomimo, iż Kelly pojawiała się w reklamach w całej Wlk. Brytanii, prawdziwy los uśmiechnął się do niej, gdy wygrała konkurs na prezenterkę programu Big Breakfast w kanale 4 brytyjskiej telewizji. Jej marzenie się spełniło, bo od dawna bardziej chciała być prezenterką niż aktorką albo wokalistką. Problem pojawił się, gdy prasa brukowa zasugerowała możliwość zwolnienia Kelly z funkcji prezenterki ponieważ była "zbyt głupia". Kelly znalazła wyjście - sama zrezygnowała z prowadzenia programu.
Po przygodzie z "Big Breakfast" Kelly prowadziła program Select w MTV - bardzo jej się to podobało, szczególnie dlatego, iż lubiła muzykę dance, a właśnie taką muzykę Kelly miała przybliżać publiczności. W telewizji Kelly zaczęła mieć coraz więcej obowiązków - zaczęła dzielić swój czas antenowy na takie programy jak: Select (wymieniony już wcześniej), VLP, Babewatch ( w Granadzie), oraz The T-Spot dla telewizji Trouble. Była również współprowadzącą program No Worries, pojawiała się w Short Change i Fist of Fun, oraz prowadziła dla stacji Sky One koncert grupy Oasis na stadionie Wembley.
Zagrała w kilku filmach.
Więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 23 listopada 1979

miejsce urodzenia: Rochester, Anglia, Wielka Brytania

wzrost: 168 cm

Brytyjscy czytelnicy magazynu "FHM" wybrali ją w 2005 roku na najseksowniejszą kobietę świata.
Wystąpiła w następujących reklamach:
- 2001 r. - Kit Kat;
- 2003 r. - SKY plus.
Kelly zajęła II miejsce w sondażu przeprowadzonym przez sieć sklepów kosmetycznych Superdrug na najpiękniejszą Brytyjkę roku 2007.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych