Kelly Brook

Kelly Ann Parsons

7,1
652 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kelly Brook

Nie należy im ufać, ponieważ zadufanego w sobie mężczyznę doprowadzą do tragedii, zrujnują mu
życie i zostawią z problemami, z którymi sobie nie poradzi przez wiele lat. Szatan nie zasypia
gruszek w popiele i co jakiś czas takie złe kobiety pojawiają się na świecie. Jest jednak sposób,
aby uniknąć zła. Nie należy zwracać uwagi na takie pokusy. Przypatrywanie się takim złym
niewiastom najpierw niszczy serce, a potem pochłania duszę. Kobieta, która prezentowana jest w
mediach tak, jak właśnie ta córka szatana, powinna być opluta i wywieziona na taczce na
gnojowisko. Miejsce ladacznicy jest tam, gdzie tylko diabeł będzie mógł się z nią zabawiać.

Boże, miej litość dla jej zbrukanej duszy.

Jeśli piszesz serio,to powinieneś się leczyć u psychiatry.A jeśli to prowokacja,to nawet ciekawie napisana :)

użytkownik usunięty
ronjeremy7

Kobiety zniszczyły niejednemu mężczyźnie życia, pozbawiły go pasji, przywiązały do siebie i zostawiły z pustymi rękoma. To wynika z ułomności kobiecej natury skierowanej na sprowadzanie potomstwa na świat i jego wychowanie. Mózg kobiety jest jak mózg nietoperza. Świetnie funkcjonuje w zamkniętym świecie. Na przykład w czterech ścianach. Oczywiście kobietę należy regularnie wypuszczać, aby dbała o mięśnie i kondycję. Jeśli już zdecydowałeś się ją trzymać w domu, to niech przynajmniej ma silne, jędrne ciało.

Yhy :)

użytkownik usunięty
ronjeremy7

Ja oczywiście miałem inaczej. Za to współczuję kolegom.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Tak samo są mężczyźni, którzy niejednej kobiecie zniszczyli życie. Problem w tym, żeby trafić na właściwą osobę i razem z nią pracować nad właściwymi relacjami. To ostatnie jest czasami bardzo trudne, bo może oznaczać odrzucenie wszystkiego, co rodzina i znajomi tłukli nam do głów. Nie znam Kelly Brook prywatnie, więc nie wiem nic o jej osobowości. Aktorką też jest raczej słabą, ale kobietą jest przepiękną, wręcz olśniewającą. Jeśli są na świecie kobiety, których uroda nigdy mi się nie znudzi ani nie spowszednieje, to jest właśnie jedna z nich.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones