Kelly LeBrock

7,5
828 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kelly LeBrock
Al_Bundy

Al i nawet wiem kto to powinien być... jej chirurg;)hehe tak na marginesie to za młodu była boska...

Edmond__Dantes

Byla.

Jeszcze pamietam te chwile przy jej zdjeciach..

Al_Bundy

Haha 10/10:)

Edmond__Dantes

Dziekuje

Al_Bundy

Że też takie zera, które od zawsze mogą sobie pozwolić tylko na oglądanie pięknych kobiet na zdjęciach, pierwsi są do komentowania ich urody po latach świetności ...

meikewer

A ty wciąż jesteś beznadziejnym zerem i chamem i to się nigdy nie zmieni...

Al_Bundy

Dokładnie! Wygląda na tym zdjęciu jak Anna Grocka. Normalnie jak jakiś chłop.

sss_111

Suuupeeer!

sss_111

A ty wyglądasz jak ciota i to taka najgorszego sortu.

Al_Bundy

Tragedia ile kobiet sobie robi krzywdę... Popatrzcie na Judie Aronson (obydwie grały w Weird Science) niewiele młodsza a jaka różnica...
Kobiety pie*olcie chirurgów, dbajcie o siebie i będziecie super wyglądać!

Bruce_Lee

Kobiety jak będą chciały to sobie będą robiły plastyczne operacje, to ich sprawa. Polaczek pisze, aby kobiety dbały o siebie... Najobrzydliwsi faceci z całego świata to Polacy. Jedynie, co 10 gdy jest bardzo młody wygląda w miarę, potem jak jeden robią się tak obleśni, że boli, gdy się na nich patrzy... Ale zawsze mają w zanadrzu dużo chamskich opinii na temat dziewcząt, kobiet... Ta wygląda jak chłop, tamta ma za krótkie nogi, ta z kolei postarzała się i cholera po 30 latach już nie jest taka sama jak siedziałem nad jej zdjęciem i sobie... No. Chamskie, obrzydliwe typy w 98 %.

natasza_szczecin

Co ja takiego napisałem, że po mnie jedziesz? Na proteście feministek się jeszcze nie wykrzyczałaś? A TY nie jesteś "Polaczek" tylko jakaś wyższa rasa? Weź się stuknij w głowę, o ile coś z niej jeszcze zostało.

natasza_szczecin

Osobniku, czy ty na pewno jesteś zdrowy na umyśle?

Al_Bundy

Nie jest jeszcze najgorsze, ale jakby dali jakieś z młodości...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones