Kelsey Grammer

Allen Kelsey Grammer

7,0
4 163 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kelsey Grammer

Frasier uwielbiam:) ten serial, humor jest na poziomie, co dla niektórych może być nie zrozumiały:P więc go krytykują haaa bo najlepsza krytyka jeśli się czegoś nie rozumie:P.

Ps.z matematyki nigdy nie byłam za dobra więc jeśli się pomyliłam co do nagród Emmy to sorki:).
Swoją DROGĄ NAGRODY CAŁKIEM ZASŁUŻONE:)

ilka_b

Niestety muszę się z Tobą nie zgodzić.
Skoro rozumiem poczucie humoru w Scrubs'ach i uważam, że to najlepszy serial jaki kiedykolwiek powstał...tak Frasier jest dla mnie serialem kompletnie nie śmiesznym i chociaż oglądałem niewiele...góra 10-15 odcinków to serial ten jest dla mnie kompletnym nieporozumieniem.

Joker_31

dokładnie. Scrabs to najlepszy serial komediowy, a Frasier... no cóż. Oglądałam 1 serię ale w ogóle mi się nie podobał. Zero humoru, nic ciekawego się tam nie dzieje. a ten aktor jest drętwy...

Joker_31

powiem tyle Frasier jest mega śmieszny być może tylko dla mnie :)) pozdrawiam

ilka_b

Dla mnie tez :)

Joker_31

To w takim razie dlaczego jest najbardziej nagradzanym serialem w historii, a nie Scrubs?
Może nie lubisz inteligentnych seriali.

ilka_b

W serialu Frasier- genialna kreacja, neurotycznego doktora. Chciałbym go zobaczyć w innych rolach, ciekawe czy jest równie dobry:).
Pozdrawiam,

ilka_b

Zgadzam się w całej rozciągłości. Genialny jako Frasier, wszelkie wyróżnienia związane z tą rolą całkowicie mu się należą :)

ilka_b

Zgadzam się w całej rozciągłości!

dawo160496

"Miłego dnia i zdrowia na umyśle" jakby to powiedział dr Frasier Crane :))

ilka_b

Hehe...brakuje mi tego powiedzonka.

ilka_b

Ostatnio dostał Złotego Globa za kreację w serialu Boss. Zasłużył sobie, serial mega; polecam każdemu. Gra rewelacyjnie, choć to zgoła inna rola, już nie komediowa a dramatyczna. Serial godny uwagi, jeszcze raz polecam :)

ilka_b

Ja rozumiem jego humor i bardzo mi się podoba. Zdecydowanie wolę stonowane żarty z psem gryzącym mąkę udającą dziecko niż coś w stylu American Pie.

ilka_b

Ja tez uwielbiam i czekam jak bedzie emisja w tel.