Kendra Wilkinson

Kendra Leigh Wilkinson

5,8
113 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kendra Wilkinson

Tępa, pusta blondyna....

użytkownik usunięty

Jak i pozostale dwie dziewczyny jest osoba ktora wzbudza obrzydzenie, smiech. Ogladam "Kroliczki Playboy'a" z jej udzialem...brak slow...nie wiem skad biora sie takie osoby jak te laski ktore tam mieszkaly...zadna, ale to ZADNA nie ma za gorsz inteligencji...i kazda nastepna ktora sie po nich pojawila rowniez !!!!

I oglądasz to mimo wszystko?

użytkownik usunięty

Potwierdzam w całej rozciągłości , ludzie czepiają sie Vanessy Hudgen czy Emmy Watson a tu mają klasyczny przypadek pustej głupiej dziewuchy która na tyłku zrobiła karierę .

pusta itd to fakt ale to właśnie o to chodzi xD o to chodzi chyba u hefnera i o to chodzi w programie MTV (i to nie tylko Króliczkach) xD
ale najbardziej to ja nie moge z jej śmiechu, odpadam wtedy i mam ochote tv rozwalic xD

użytkownik usunięty
kaams

A ja tam lubię jej śmiech . Poza tym nudno by było jakby każda laska była super inteligentna i mądra. Kendra została wzięta do MTV głównie po to ,żeby rozśmieszać a nie błyszczec wiedza. Jak chcecie ambitnych programów to włączcie Discovery a nie ,,Króliczki Playboya".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones