Kevin Costner

Kevin Michael Costner

8,2
39 142 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Costner

Wczoraj obejrzałam super film z niejakim Kevinem Costnerem. W życiu jakoś mało filmów zdąrzyłam obejrzeć i ten aktor mało rzucał mi się w oczy, choć z nazwiska znałam. Wtedy całkiem fajnie wyglądał, ale na tym zdjęciu co jest podane na filmwebie to jakaś tragedia. Mam nadzieję, że to po prostu zdjęcie na jakim źle wyszedł, co nie ? Chyba lepiej teraz wygląda? Ale co do tematu mojej wypowiedzi to film Bodyguard jest ekstra! Może nie przez cały czas, ale jak mi się końcówka jakiegoś filmu spodoba to już nie ma zmiłuj się i wszystkim o filmie opowiadam. Najfajniejszy moment to było jak w Houston strzelali i on dostał (kocham takie momenty, kiedy główny bohater dostaje, ale na szczęście potem żyje) i jak patrzył na tego kolesia co go potem zastrzelił. EKSTRA. W jakich filmach tego typu gra jeszcze Costner ?

Schwarzenegger_47

Jestes z Ksiezyca, ze Costnera nie znasz ?:) Parę tytułów (wejdz w jego filmografię i znajdź tytuły, ja podam najwazniejsze):

"Robin Hood i ksiaze złodziei"
"Tańczący z wilkami"
"Nietykalni"
"Wodny świat"

Kortez

No widzisz Kortez...jak się jej końcówka jakiegoś filmu spodoba to już nie ma zmiłuj ;P

Tak sobie pomyślałam, że może skopiuję listę filmów Costnera, która jest wyżej i umieszczę ją tutaj. Ale z drugiej strony po co...skoro...yyyy...lista jest wyżej...rozumiesz o co mi chodzi? ;P

Jorjan

Do tch najlepszych filmów , które podał Kortez dodałabym jeszcze List w butelce :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones