Kevin Costner

Kevin Michael Costner

8,2
39 094 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Costner

Kolejny aktor którego nie lubią ci cwele od złotych malin

pablo13

Złota malina za Robin Hooda to naprawdę śmiech na sali. Idioci i tyle.

Heatseeker

Śmiech na sali również za złotą malinę za film Wyatt Earp.

Heatseeker

chociaż może trudno w to uwierzyć, ale dzisiaj pierwszy raz obejrzałam Robin Hooda, tzn. wiedziałam mniej więcej, o czym jest, Everything I do znam chyba na pamięć, a pojedyncze sceny znałam z dzieciństwa jak leciał w tv, ale żeby tak usiąść i obejrzeć na spokojnie od początku do końca, to dopiero teraz. No i tak jak wy też się bardzo dziwię za co ta złota malina, bo na tle filmów, które teraz są w kinach, Robin Hood jest świetny, pomimo upływu czasu. Dobry, przygodowy film. Po nim zresztą powstało więcej filmów w tym klimacie, chociażby świetni Trzej muszkieterowie, których też muszę sobie przypomnieć.

Ja w ogóle ostatnio dochodzę do wniosku, że urodziłam się w bardzo ciekawym okresie dla kinematografii. W porównaniu z obecnymi czasami, filmy z lat 90tych to w przeważającej większości epickie perełki. Braveheart, Tańczący z wilkami, Titanic, Szeregowiec Ryan, Forrest Gump, Skazani na Shawshank, Zielona mila, o najlepszych animacjach Disneya nie wspominając (Król Lew, 'piękna i bestia, Aladyn Pocahontas, Dzwonnik z Notre Dame), Teraz już się takich filmów nie robi. Lata 90te zamknął znakomity Gladiator, a ich echem był jeszcze LOTR. Ach to były czasy, piękne filmy. Śmiem przypuszczać, że gdybym nie wychowała się na nich, nie pokochałabym tak kina i nie byłabym pewnie takim człowiekiem, jakim jestem.

tolerancja91

Przepraszam ja mam takie pytanie - co to jest za film LOTR? Możesz podać pełny tytuł?

forek23

lord of the rings

pablo13

bo pejsy mu nie wystają.

adam_1909

Ahahahaahahaha dokładnie !!!!!

pablo13

Właśnie znalazłem info, że Stanley Kubrick dostał nominację do Złotej Maliny za film Lśnienie jako najgorszy reżyser. Średnia ocena filmu na Filmwebie 8,0. Prawdę mówiąc, nawet gdyby uznać nominowane do ZM filmy Costnera za nienajlepsze to na pewno nie są to złe kreacje aktorskie. Ewidentnie ktoś ma kompleksy na jego punkcie.

Dawidt

kompleks Costnera:D malina za bodygarda, mhm, nie mam pytań... szkoda, że mu jeszcze za tańczącego z wilkami nie dali. trochę mi żal, że nawet na tym filmwebie zajmuje miejsce powyżej-ćwierćtysięczne, bo to jeden z moich ulubionych aktorów

pablo13

to samo Stallone kur.. oglądam niektóre jego nowe filmy wcale tak źle nie gra są dużo gorsi od niego

paul_van_dyk_87

jak ja bym dostała maline to bym powiedziała - COŚ TU NIE GRA,MOI DRODZY,NA MALINY SIĘ CHODZI A NIE WRĘCZA SIĘ JE.....

Kevina od dzieciństwa uważam,za świetnego aktora - nie przereklamowanego - nie biorę pod uwagę ''speców'' od sadownictwa w kinematografii.....:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones