Khotan Fernández Tapajos

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/159814/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":20,"rate":7.35,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/159814/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":2,"rate":6,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}}]
7,3
20 ocen gry aktorskiej
Khotan
Khotan Fernandez urodził się w Meksyku. Dorastał natomiast w Brazylii. Zdobył popularność jako międzynarodowy model od momentu ukazania się jego zdjęć na łamach czasopisma o modzie i muzyce "Uomo Vogue" wydawanym w Ameryce Łacińskiej. Pracował dla takich projektantów mody jak Armani i Ralph Lauren. Zadebiutował na szklanym ekranie w telewizyjnym filmie Foxa "The Guilt" u boku Georgea Hamiltona. Potem pojawił się jako Mercurio w serialu "Mi Pequena Traviesa" [1998], Ransel w "Preciosa" [1998], Humberto de Astolfi w "Amor Gitano" [1999] oraz w roli Pablo w brazylijskiej telenoweli "Vale Todo" [2002] dla Telemundo/Globo. Otrzymał także rolę w musicalu "A Go-Go".

Wzmocnił swoją pozycję jako piosenkarz swoim debiutanckim albumem "Horizonte de Sucesos", zrealizowanym w Los Angeles. Producentem płyty był Khotan i Max Di Carlo (współpracował z takimi wykonawcami jak Martha Sanchez, Lynda, Uff, Sentidos Opuestos, Eros Ramazzoti)
Więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 27 kwietnia 1980

miejsce urodzenia: Meksyk, Meksyk

wzrost: 188 cm

forum osoby Khotan

Na razie nikt nie dodał wątku na forum tej osoby.
Spróbuj swoich sił i podziel się opinią.
Możesz być pierwszy!

Dodaj wątek na forum