w "Inside Man". Od razu mnie coś chwyciło i do konca filmu tylko nad tym móżdżyłem. I dopiero napisy końcowe mnie oświeciły :) Bardzo lubię Kim, rola niewielka w rzeczonym filmie ale zawsze to miło zobaczyć znajomą twarz. Way to go gril.
Świetna była w Blair Witch 2, gdyby nie jej postać ocenę obniżyłbym z 9- na 6+/7. Szkoda, że nie gra w wielu filmach, ciekawe czy utrzymuje się również z czegoś innego - np. teatru.