Klaudia Halejcio

5,4
2 905 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Klaudia Halejcio

jako koleżanka justyny.......dopiszcie to bo dla młodej gówniary to napewno ważne

anusia_loves

Po pierwsze "na pewno", a po drugie to czyzby przemawiała przez Ciebie zazdrość? :)

anusia_loves

Tata Ci do wanny wchodził jak byłaś mała, czt mama Cię molestowała...?
Jak coś Cię boli to strzel sobie w ten pusty łep a jak nie to ja to moge zrobić a robie to perfekcyjnie...

anusia_loves

A co wy się tak tym przejmujecie.Kto tu w końcu gra w filmach:Klaudia czy ta cała Anusia? Napisała głupi komentarz,nic nie znaczący,praktycznie do wykasowania.
Ale o jedno proszę.Nie piszcie,że przez kogoś przemawia zazdrość.Nie można wypowiadać się za kogoś.Przecież jeżeli ta Anusia nigdy nie chciała być aktorką i jej to nie pasjonuje,to czego ma zazdrościć Klaudii?
Ja na przykład nigdy w życiu nie chciałem być aktorem,w ogóle mnie to nie pociąga,więc gdyby ktoś napisał,że zazdroszczę braciom Mroczkom,tylko dlatego,że źle się wypowiedziałem na ich temat,to byłoby to nadużyciem.Po prostu byłoby nie w porządku.
Pozdrawiam!!

anusia_loves

"orph" ale jestes koles jak inaczej nawac to co napisla powyzej anusia
i ta zazdrosc nie musi polegac na tym ze, Klaudia jest aktorka a anusia nie jest...tu moze chodzic i pewnie chodzi o to ze Klaudii sie napewno w zyciu powiedzie ma talent do tego co robi i do tego talentu dochodzi jeszcze uroda czyli caly zestaw jaki potrzebny jest w show-biznesie....takie jest moje zdanie na ten temat PROSTE

friko170

Pewnie masz rację.Ale mojego posta pisałem późno w nocy i wtedy nie za bardzo już kontaktowałem,stąd nie do końca przemyślałem to co Anusia napisała.
A teraz widzę wyraźnie,że z jej postu wyziera nie tylko zazdrość,ale wręcz nienawiść.I trudno jest mi to zrozumieć.Wprawdzie Klaudii nie znam osobiście,ale wydaje mi się,że jest miłą i sympatyczną dziewczyną.Można kogoś nie lubić jako aktora,ale żeby nienawidzić jako osoby,to mi się w głowie nie mieści.
A Klaudię bardzo lubię.Jest świetną aktorką,bardzo utalentowaną,z wszelkimi predyspozycjami ku temu,żeby w przyszłości zostać wielką aktorką.
O urodzie to w ogóle nie ma co pisać.Nigdy nie widziałem tak prześlicznej,dojrzałej i uroczej dziewczyny będącej w tak młodym wieku jak Klaudia.
Mam nadzieję,że Klaudii powiedzie się w życiu w tym co ona kocha najbardziej,czyli w aktorstwie.Życzę jej tego z całego serca.
Klaudia to wspaniała osoba i aktorka,zasługująca na szczęście osobiste i zawodowe.
PS. Jestem "orphe",tylko z niezrozumiałych dla mnie względów na Filmwebie ostatnimi czasy zjadają mi "e".

orphe

Ludzie... Macie nierówno pod sufitem z zazdroscią i nienawiścią. Po 1 wypowiedzi stawiacie portret psychologiczny osoby, która wystuka coś na klawiaturze. Anonimowej postaci świata wirtualnego. Poza tym tez mi wielka gwiazdę wzieliście w obronę O_o Lepiej zobaczycie ile złego pisze sie na temat Jodie Foster albo Angeliny Jolie i tam spalajcie wszystkie 'zazdrośnice'
żegnam

MADLEN

Przeglądając to zacne forum tej jakże zacnej 'aktorki' wole sie już raczej nie wypowiadac albowiem dyskusje z rozbudzonymi przez burzę hormonów nastolatkami to nie jest dobry pomysł.
Usmiałam się do łez. Matko! Błagam was przestancie! To przez was te durne telenowele się utrzymują :/

MADLEN

Droga Spoxmadlen kilka uwag do Ciebie.
Po pierwsze nie generalizuj.Ja już dawno nie jestem nastolatkiem i burzę hormonów mam poza sobą.
Po drugie,nie wiem z czego się tak śmiejesz.Ja bardzo Klaudię lubię i nie mam zamiaru się tego wstydzić.Uważam,że jest świetną aktorką,a ośmielę się zauważyć,że ma dopiero 16 lat.Ja dawno nie widziałem nikogo w tym wieku,kto grałby tak dojrzale.
Po trzecie,nie wiem czemu drwisz sobie z Klaudii nazywając ją zacną "aktorką".Dlaczego jej nie uszanujesz? Ona sama doszła do tego,co już osiągnęła.Nikt jej nie pomagał,jak w przypadku pań Rosati i Bachledy-Curuś.Nie musisz jej lubić,ale odrobina szacunku i podziwu należy się jej z Twojej strony.Nie wiesz nawet ile poświęcenia to wszystko kosztuje Klaudię.Nie dość,że musi sama dojeżdżać pociągiem z Wawy do Wrocławia,to jeszcze nie za bardzo ma czas na nastoletnie rozrywki.
A po czwarte,Klaudia ma naprawdę wielki talent i nie zdziwię się jak za kilka lat będziesz żałowała swoich krytycznych słów pod jej adresem.Jak na razie widzę,że dziewczyna jest ambitna i powoli osiąga to co sobie zamierzyła.Dodając do tego jej wielki talent i upór,wierzę,że uda jej się stać jedną z najlepszych aktorek.Klaudia to najbardziej uzdolniona nastoletnia aktorka.A ponieważ do tego jest jeszcze bardzo ładna i urocza spełnia wszelkie warunki,by być kimś.
Z jednym się z Tobą zgodzę.Te telenowele są słabiutkie,a ja oglądam je tylko ze względu na Klaudię.Naprawdę warto.Dziewczyna jest świetna.

Na koniec mam do Ciebie pytanie: czy Ty kiedykolwiek widziałaś Klaudię w jakimś filmie?

Pozdrawiam.


PS.Skoro Klaudii nie lubisz to po co w ogóle weszłaś na jej forum?

orphe

Kolego. Mam prawo wchodzić na każde forum nie uzasadniając tego. Póki płacę za internet będę to czynić do woli ;P Forum jak wiesz (lub nie) służy do przedstawiania własnych opinii, racji, wypowiedzi. Zwał jak zwał.
Po pierwsze - wyjątek stanowi regułę. Dla mnie 20 latek czyli mój rówieśnik też jest jeszcze gówniarzem. Faceci zaczynają mysleć rosądnie po 30. Basta :D Jeśli na tym forum zaś w 80% nie wypowiadaja się 15-17 latkowie to... Tym gorzej. Z poziomu wypowiedzi to właśnie wynika.

Poza tym wybacz, ale nie intersują mnie takie gwiazdki jak Klaudia, której nazwiska nawet nie pamiętam. Także nie mam zamiaru dażyć ją szacunkiem (chyba że takim jakim daże każdego innego człowieka), ani zachwycać się jej poświęceniem i talentem. Na podstawie dziesięcioplanowej roli oceniasz czyjś potencjał? Gratuluję ;P

Na marginesie... Skąd wiesz, że Rosati tudzież Bachleda-Curuś osiągnęły coś dzięki rodzicom (jak mniemam)? Teraz ty generalizujesz i stwarzasz szablon w/g którego każdy dzieciak bogatego tudzież sławnego rodzica nie poradził by sobie bez takiego wsparcia.
Przestań się kompromitować z tym wielkim talentem. 'Będziesz żałowała swoich krytycznych słów' - lol - NA PEWNO. Kiedy Klaudia będzie odbierała Oscara obiecuję płakać. A już na pewno kiedy osiagnie szczyt popularnosci w tym kraju i zatańczy w 'Tańcu z gwiazdami' :D
Widziałam ja przelotnie, w któryms z tych tasiemców. Nie ogladam tego i nawet jesli Al Pacino wbiłby się w czołówke 'Klanu' nie zmieniałbym swoich nawyków. Między filmem, a telenowelą jest róznica (przyp.)

Klaudia to najbardziej uzdolniona nastoletnia aktorka, bo ty i 7 innych osób tak twierdzi? Żenuła.
A ja się z jednym zgodzę jest bardzo ładna i urocza. Ale niestety nie jest w tym osamotniona :D Karolina Gruszka to jest materiał na gwiazdę. Czy w wieku lat 15 czy 20 sprawia takie wrażenie. Przykładowo.

Jesli jeszcze coś chcesz wiedziec to wole abys zrobił to na mojej stronce, bo nie chce sie tu produkowac. Pozdrawiam

MADLEN

Koleś ty masz chyba jakiś kompleks... albo coś takiego...
Co, pewnie brałeś udział w idolu. Kubuś nieźle zjechał...???
A teraz masz uprzedzenia do ludzi któży coś osiągleli...
Jesteś żenujący...

anusia_loves

"SPOXMALDEN" zioom Ty poprostu msz chyba z duze mnieamanie o sobie i myslisz ze kazdemu mzoesz pojchac swoim literackim jezykiem a tak naprawde to te Twoje slowa sa puste bo jezeli myslisz ze my mamy nie równo pod sufitem bo piszemy na formu dyskusyjnym na temat wypowidzu dziewczyny przez ktora wyraznie przemaiwa zadrosc to nie my a raczej Ty masz nierowno pod sufitem!!!
i jestem pewniemn ze mozna ocenic po jednej wypowiedzi tej dziewczyny co ja gryzie taka jest prwada PROSTE!!!!!

friko170

Po pierwsze typie jeśli byla by zapatrzona w siebie to by mi nawet nie odpisała jak ja napisałem do niej na gadu... (Jako zupełnie obca osoba)
Odpisała, co zrobiło na mnie wrarzenie... Znaczy to że ma otwart charakter i nie myśli tylko o sobie... I nie możesz jej oceniać skoro z nią nigdy nie rozmawiałeś... Bo są to czyste oszcerstwa, bez jakich kolwiek podstaw!
A na marginesie to nie jestem twojm ziomem, i nie używaj tego określenia w stosunku do mnie bo żle się to może dla ciebie skończyć... A jak nie wierzysz to się morzemy ustawić i zobaczymy kto jest dobry... Jak jesteś taki twardy to pisz na gadu (5105877) albo na e-maila(mariusz_baa@op.pl)
Tylko ja bede w wawie ok 21.11.06... Dawaj...

użytkownik usunięty
Hunter_10

Hahahahahahahahahahahahahah.
Brak słów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones