Klaudia Halejcio

5,4
2 905 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Klaudia Halejcio

Dzisiaj była chyba jako mała Zuzia jeszcze przedszkolanka w 13 posterunku.. jeszcze leci wiec moze zdarzycie ;)

Sined

TEz to zauwazyłem! hehe :D Niech moderator wpisze ja do obsady bo wątpie by ktoś na jakiejś innej stronie znalazł "potwierdzenie" ze ona tam grała.

Sined

Nie róbcie se jaj tak samo i ja pomyślałem...

Sined

http://pl.youtube.com/watch?v=JAttlk1NQy0&mode=related&search= kawałek z Zuzią
pamiętam jak to oglądałam 10 lat temu (albo 9) mówiłam że ta mała na pewno zostanie aktorką, dopiero niedawno zorientowałam się że mała Zuzia teraz gra w różnych serialach tylko trochę urosła :-)

Kami122

No to Twoja reakcja,jeśli piszesz prawdę,była trochę dziwna.Bo wcale nic rewelacyjnego wtedy nie pokazała.A zresztą Klaudia Halejcio żadną aktorką nie jest.Może będzie kiedyś.Ale jeśli nawet,to przeciętną.Naprawdę nie ma się czym zachwycać w jej przypadku.

orphe

może źle się wyraziłam, nie chodziło mi o prawdziwe aktorstwo, ale o to że na pewno będzie grała, to czy kiedyś skończy szkołę aktorską to już inna sprawa,
a co do 13 posterunku to uważam że wtedy zagrała dobrze, jak na tak małe dziecko i tak niewielki epizod
obecnej gry nie mogę oceniać bo nie oglądam seriali z jej udziałem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones