Krystian Wieczorek

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/645907/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":1980,"rate":7.36010101010101,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/645907/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":60,"rate":5.633333333333334,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/645907/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":2,"rate":5,"desc":"oceny","profession":"występów osoby"}},{"id":7,"name":"producer","above5p":false,"career":{"name":"producent"},"ranking":{"name":"Produkcji","link":"/person/ajax/roles/645907/7","url":"/ranking/person/producer"},"rating":{"count":1,"rate":6,"desc":"ocena","profession":"pracy producenta"}}]
7,4
1 980 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krystian Wieczorek
 • we szwabskim mundurze.

 • politka_2 Nie powiem, że nie. Ale mógłby grać w ambitniejszych produkcjach niż jakieś szmirowate polskie seriale, choćby i Niemca. Gość ma facjatę jaką trzeba, a i talentu mu nie brak. Zamiast próbować wznieść na wyżyny takich aktorów wsadzają do jakiś dennych produkcji. Po pewnym czasie grania w serialach niskich lotów gościa próbują wsadzić do wielkiego polskiego megahitu. Niestety taki aktor już przesiąkł serialowatościa, a widzom kojarzy się głównie z jakimś podrzędnym chłamem

 • corristox zgadzam się ze wszystkim, co piszesz. Lecz mimo wszystko całkiem lubię Wieczorka i głównie kojarze go z rolą Halbego. Pewnie dlatego, że M jak milosc nie ogladam :)

 • politka_2 "Ambassadę" polecam, tam Krystian również gra postać w niemieckim mundurze... :)

 • CheeryLu na pewno obejrzę :D

 • politka_2 chociaż ja raczej w nim nie gustuje ale podoba mi się jako aktor i rzeczywiście, w mundurze mu do twarzy:)

 • politka_2 Rzeczywiście świetnie wyglądał w niemieckim mundurze

 • użytkownik usunięty

  politka_2 właśnie zaczęłam oglądać ten serial na necie i muszę przyznać że rzeczywiście super wygląda w tym mundurze...no i nie da się ukryć, że przystojny z niego Niemiec :) Ma takie nordyckie rysy także do tej roli nadaje się idealnie.

 • dokładnie, typowa aryjska uroda :)

 • politka_2 I przyjemny, delikatny głos.
  Miło słuchać ;)

 • Vanessa100 i ja przyłączam się, co do zdania o Krystianie Wieczorku. Niedawno zaczęłam od początku oglądać serial. Niesamowicie wyglądał w mundurze, ten jego zawadiacki uśmiech, aryjskie rysy. Świetnie grał, bardzo mi go szkoda, że już nie. :( Nie wiem dla kogo ja teraz bd dalej oglądać, jako że i "Tadeusza" już też nie ma . Niech Wieczorek znów zagra gdzieś w mundurze :D. Hmm sprawdzę tę "Ambasadę".

 • politka_2 Może jeszcze czaszkę mu zmierzysz? Co to za rasistowskie bzdury?