Krzysztof Czeczot

6,8
16 929 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krzysztof Czeczot

Dziś byłam w teatrze i miałam zaszczyt podziwiać popisy pana powyżej ;) Gra naprawdę niesamowicie, a na spotkaniu po spektaklu (nasze liceum takowe zorganizowało z aktorami) wykazał się ogromnym poczuciem humoru i ogólnie, sprawiał bardzo sympatyczne wrażenie ;)

użytkownik usunięty
Wega

Ja widziałam go w teatrze w "Na gorąco". Zrobił na mnie niesamowite wrażenie. Jest wspaniały! ;)

Wega

nie wiem czy taki świetny! w Brzyduli gra fatalnie!! nawet mała Beatka jest tam lepsza ! i na dodatek ma wkurzający głos!! poprostu dno!

AktorPoz

Powiem tak - jako aktora teatralnego będę go konsekwentnie broniła. Charyzma, gesty, ruch, mimika, głos (który mnie bynajmniej nie przyprawia o irytację, jak kolegę/koleżankę powyżej) - jego "popisy" na deskach Współczesnego jak najbardziej kupuję, doceniam (olusiek, u mnie też "Na gorąco" + "Wesele") i czyham na "Bliżej" (się tylko wybrać nie mogę...).
Co do "BrzydUli" - Maciek jest specyficzną postacią, niepozorną, nieco ciapowatą, wzbudza sympatię, acz nie poraża... hm. No właśnie, nie poraża. Gdybym po raz pierwszy zobaczyła Czeczie... znaczy się, p. Czeczota w tej kreacji, nie jestem pewna, czy byłabym przekonana. Ale tutaj nie należy winić zdolności aktorskich - po prostu takie są wymogi tejże roli. Toteż może lepiej omińmy dno, a zatrzymajmy się na nizinach poprzecinanych pagórkami (ze wskazaniem na wyżyny ) ;)

Wega

szkoda że jak do tej pory nie miałam okazji oglądać spektaklu z jego udziałem :(((( nie wiecie czy w najbliższym czasie będzie występował na śląsku?

omnibuska

O występach na Śląsku nic nie wiem, za to zgodnie z najnowszą rozpiską Współczesnego w Szczecinie, dnia 6 i 8 listopada o godzinie 19.00 odbędzie się spektakl "Bliżej", z p. Czeczotem w roli Dan'a. Także wszyscy zainteresowani, a mieszkający w Szczecinie, czy okolicach, mają okazję wyrobić sobie opinię nt. wyżej wymienionego Pana ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones