Krzysztof Dracz

7,5
9 884 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krzysztof Dracz

Wszystkie jego role w Świecie według Kiepskich wymiatają. Jego mimika twarzy, cytaty (np.
"Przylepiło się gówno do okrętu i mówi: "płyniemy!"), świadczą o tym, że jest wyjątkowo
utalentowany.

karwasz_twarz

No tak, mistrzostwo :)

użytkownik usunięty
karwasz_twarz

Geniusz

karwasz_twarz

zgadza sie, zreszta w tych komicznych rolach wg mnie wlasnie najlepiej wypada, najwiecej kunsztu aktorskiego pokazuje i wszechstronnosci? normalnie moim zdaniem sie marnuje w powaznych rolach. zauwazcie jak parodiuje politykow prawicy - maciorewicza, czarneckiego czy gosiewskiego? dla mnie najwyzsza klasa sama w sobie!

a tak na marginesie - nie zauwazyliscie, ze w tych dynamicznych komediowych, cholerycznych nie przypomina Wam Luisa De Funnes? dla mnie wykapany!

karwasz_twarz

"Wróżenie z fusów i fallusów" :)))

karwasz_twarz

W Pierwszej miłości miał fajną rolę też taką komediową poniekąt.

karwasz_twarz

to wg mnie chyba najlepszy obecnie aktor - podkreslajac tu slowo - AKTOR - prosze zwrocic uwage - jego epizody w SWK sa wyjatkowe i zawsze wciela sie on w inna postac, tworzac ja - spojrzcie na pana Bogusia Linde, ktorego rownie cenie i lubie - jednakowoz jest on zawsze niemal taki sam - twardy facet z charakterem - pan Dracz, rownie dobrze moze byc twardzielem za chwile fryzjerem, psychiatra, profesorem, ministrem...etc i w kazdym tym wcieleniu jest calkowicie inny...niesamowicie zdolny czlowiek...dla mnie espizod fryzjera wymachujacego brzytwa w odcinku SWK - polski Louis de Funes...rewelacja

siwekperu

Gotując gulasz, trzeba pamietac, aby był na ostro z cebulką zapierdzielony. Można wtedy ewentualnie wipić kieliszeczek lub dwa czystej, zimnej wódki.

karwasz_twarz

Pamiętasz pan, ja syrenkę miałem, się jezdziło do sasanki na kieliszeczek, lub dwa czystej, zimnej wódki.Jak wchodziłem do Sasanki, to od razu Sawickiemu kluczyki na bar i mówiłem panie Sawicki nie dawaj chodzbym błagał i wtedy on nalewał mi kieliszeczek lub dwa czystej zimnej wódki.

karwasz_twarz

Popieram

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones