Krzysztof Dracz

7,5
9 819 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krzysztof Dracz
zegan333

dokładnie

Piotrek_1099

no jest zajebisty, a jego najlepsza rola to według mnie w odcinku: Bezpieczeństwo i higiena życia

piterzz

Najlepiej wypadł jako minister kultury społecznej Stefan Kozłowski w odcinku pt. "Ostatni cham'.

bardzo_niedobry_ludz

Mi jak byl fyzjerem

zegan333

a dupa taaaaka szerokaaa! dokladnie, w cholerycznych wykapany z niego Luis de Funnes!

al-ghul

Zorro

zegan333

te jego teksty o piciu wódki i robieniu gulaszu czystej zimnej wódki to można wypić, ale nie nabombonić się jak ten za przymierzeniem Kiepski, pod dobry gulasz, to można wypić jeden lub dwa kieliszeczki czystej zimnej wódki, ale to musi byś gulasz, wieprzowe, baranie, wołowe wszystko z cebulka na ostro zapierdzielone.Pan Dracz gra role epizodyczne w Kiepskich, ale jak powie kilka zdań, trudno je zapomnieć, zupełnie jak Józef Nalberczak, którego cytaty filmowe przeszły do historii, mimo tego, ze był aktorem drugoplanowym.

zegan333

Ta twarz nadaje się praktycznie do każdej roli, ale chyba najbardziej jako psychopata lub gangster.

nigell

Fakt

zegan333

Rola fryzjera to mistrzostwo świata

Mrowa1916

jak by jakiś reżyser nakręcił film z Panami Draczem i Wawrzeckim w rolach głównych - masakracja gwarantowana.

użytkownik usunięty
zegan333

Zgadzam się !!! Jako nauczyciel tańca albo ekspert od BHP :-))) A jak zobaczyłem go w ostatnim sezonie jak wygłaszał kazanie o Badurze w kościele-po prostu MISTRZ NAD MISTRZE!!!!!!!

kazania o Badurze nic nie przebije!!! mistrzostwo swiata.

Panna Nikt

Jako Głupi Piotruś udawał redaktora telewizji, księdza, fotografa paparazzi, babcię śmietnikową i Krakowiaka - rewelacja.

zegan333

wiadomo!

zegan333

Bezwzględnie najlepszy.

użytkownik usunięty
zegan333

najlepszy był w Głupim Piotrusiu

Majster Kurdzielak tez swietny

zegan333

Potwierdzam :D Najlepsza charakteryzacja była w Kurdzielaku :D he he powtarzam sobie ten odcinek co jakiś czas ;) A ogólnie Pan Dracz MEGA EKSTRAKLASA jako aktor charakterystyczny :D Ukłony Panie Dracz ! :)

księdza też super parodiuje, ale najlepsze rola to fryzjer (w tym odcinku co kiepski miał być ojcem chrzestnym dziecka badury i w odcinku bomboni czy jakoś tak)

zegan333

ośmielę się twierdzić że fragmenty z nim są lepsze niż stare odcinki z Waldusiem, albo co najmniej tak samo dobre.

w00dy_alen

w Kiepskich wymiata, powinien tam główną rolę grać.

w00dy_alen

I znow zagral w ostatnim odcinku jak specjalista Tamtaradejko i klucil sie z redaktorka co mowila jego nawisko Tamtaradyjko

zegan333

Cudownie gra księżulków, a ostatnio jako upiorna zakonnica był po prosty BOSKI ;D

pasikotka

Jako ksiadz kiedy odprawial msze jak niby prezes Kozlowski zmarl swietny

zegan333

Najlepszy był jako Bruce nauczyciel tańca

zegan333

Jak dla mnie najlepiej jako Zorro , Salomon baba ,urzednik

zegan333

A co powiesz o roli tej starej wiedźmy która rzuciła klątwę na paździocha to Dracz ją grał pamiętam że jak się o tym do wiedziałem to zaskoczyło mnie choć przyjrzawszy się bliżej tej postaci widziałem cos z Dracza...nie tylko świetnie gra postacie ale i świetnie glosy podkłada ..genialny aktor!

zegan333

W kiepskich.... zagrał już wszytko i wszystkich.

Bilet95

Pewnie dadza go do nie jednej roli.

zegan333

Dobrze też zagrał śmierć w odcinku (Dzieje Grzechu ) albo jak grał starą Babę.. Ogólnie w Kiepskich wymiata..

matt839

Kiedyś świetnie zagrał polityka w Kiepskich.

zegan333

szkoda ze aktor troche nie wykorzystany powinien grac pierwszo planowe role taki mlodszy gajos tylko be zpierwszo planowych rol to swiadczy slabosci kina ze takich aktorow sie nie wykorzstuje

boyt89

Święte słowa. Wybitny aktor.

zegan333

Sama ilość ról jakie zagrał świadczy o jego uniwersalności i wielkim talencie, jako aktor jest mistrzem nie do podrobienia.

kasia11010

Bez niego Kiepscy by dużo spadli

zegan333

To wogòle świetny aktor,nie widziałem źeby gdzieś źle zagrał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones