Krzysztof Ibisz

3,9
1 015 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krzysztof Ibisz

Dlaczego

użytkownik usunięty

nikt nie lubi Krzysia?

Ja go nie lubię za to ,że na siłę chce uchodzić za maczo.Udaje wyluzowanego faceta i bardzo chciałby mieć 20 lat mniej.Natomiast w rzeczywistości jest podstarzałym , drętwym lamusem.

użytkownik usunięty

Bo zazdrościmy mu, że robi się z wiekiem coraz młodszy.

Bo nie zaprosił nikogo na osiemnastkę... :(

Ja lubie Krzysia. Krzysio mówi nam jak mamy żyć. :P

użytkownik usunięty
Ellesmera_11

,,Racjonalne żywienie, pięć posiłków dziennie'':)

Pewno. "Je-je-jedzenieee" :D

Ellesmera_11

ale jakie ma piękne włosy !!!!! A aktorstwo w reklamie szamponu za każdym razem doprowadza mnie do łez :)

max_38

Właśnie, apeluję do wszystkich - zanim ocenicie Krzysia, weźcie jeszcze pod uwagę jego niespotykane zdolności aktorskie!! :P;)

Ellesmera_11

A teraz patrzcie wszyscy jak oni grają i śpiewajjjją ahhahaha

ja go lubiłem! Gra w ciemno, potem taka gra co się licytowały trzy drużyny i szansa życiowa. Super teleturnieje, fajny gościu z niego był.
Nawet nie zauważyłem w którym momencie stał się takim lamusowatym wrogiem publicznym, a Wy ?

nillvo

chyba to było wtedy gdy znalazłem go w lodówce

butla64

kurna czlowiek chce odpoczac przed tv, a tu najpierw reklamy szamponu a teraz jak chcialam sie odmozdzyc to nawet w pamietnikach z wakacji gra ;/ chociaz nie on nie gra on wystepuje xd

użytkownik usunięty
kwestiawyboru

? No nieżle się stoczył.

Ale kasę z tego ma...To smutne :))

użytkownik usunięty
kwestiawyboru

Żałosne raczej. Choć może myślę tak przez zazdrość, z której nie zdaję sobie sprawy:)

podswiadomosc straszna rzecz ;p

użytkownik usunięty

przeciez go wszyscy kochają ?

xD

ja go uwielbiam

użytkownik usunięty
kin0fan

Ty jesteś jego fanem, to się nie liczysz:)

Myślę, że ludzie zazdroszczą mu rzeźby mięśniowej.

revirdixat

Oczywiście wyżej miałem na myśli mężczyzn, natomiast kobiety nie mogą znieść faktu, iż Krzysztof nigdy nie wyląduje w ich łóżku.

revirdixat

a gdzie on takową ma ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones