Krzysztof Ibisz

3,9
1 007 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krzysztof Ibisz

Jak zobaczyłem tego pana w Plebanii to myślałem że puszcze pania na ekran. Facet jest totalnie syntetyczny, jego "gra" bezbarwna, bezpłciowa. Jego za przeproszeniem "talentowi" dorównuje mu tylko Kazimierz Mazur (Kamil z "Na Wspólnej"). Błeeee

WielkiSzu

Nie chce go bronic.. ale skoro skonczy Lodzka filmowke na wydziale aktorskim to chyba jakis talent posiadac musi bo nie wiem czy wiadomo ale na rok przyjmuja tam bardzo malo ludzi... z bardzo wielu kandydatow.

okej

WielkiSzu, Ty łobuzie, chciałam identyczny temat założyć :D:D:D

Zgadzam się z Tobą, obejrzałam raz przypadkiem odcinek Plebanii, w którym grał Ibisz...Ta jego gra była zdecydowanie sztywna, bezpłciowa, sztuczna i taka na "odwal się" ze strony Ibisza. Nie ma talentu. Co z tego, że skończył PWST ? Minęło sporo czasu od kiedy ukończył tą szkołę bo tak naprawdę aktorstwem się dużo nie zajmował. Więcej widywaliśmy go w roli gospodarza jakiegoś programu. pozdro :)

cameron88

gadasz tak bo jesteś z niższego poziomu niż on, i po prostu też chciałabyś kiedyś mieć dużo pieniędzy i tak dalej

Nowy_Ruski

jeżeli ten post był do mnie to oświadczam, że nie czuję wcale żadnego poziomu, nie odróżniam czy ktoś jest bogaty czy biedny, po porstu wyrażam opinię na temat jego roli, aktorstwa.
Być może Ty, wyrażając negatywne opinie, masz takie poczucie niskiego poziomu? pozdrawiam

okej

A mnie się podoba jego rola w Plebanii. Faktycznie czasami może wygląda sztucznie, ale się rozkręca. A faktycznie nie grywał zbyt często, by móc zabłysnąć. Poza tym świetnie wygląda, gdy mówi kwestię w stylu "będę miał was na oku". Może na twardziela ma zbyt miły wyraz twarzy. Ale jako szalony koneser sztuki, który szuka adrenaliny, to spisuje się świetnie. Takie zdrowe szaleństwo wspaniale wygląda w jego wykonaniu.

użytkownik usunięty
WielkiSzu

Proponuję obejrzeć serial historyczny Gdańsk '39, tam spisał się dobrze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones