Krzysztof Ibisz

3,9
1 015 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krzysztof Ibisz

Ibisz robi z siebie idiotę...
Facet po 40-stce wygląda śmiesznie kreując się na nastolatka i zachowując się tak jak nastolatek. Żal mi go.

użytkownik usunięty
aaaaa

O, właśnie miałem zamiar założyć podobny temat. Zgadzam się z Tobą w pełni. Facet jest żałosny. Mówi o sobie, że teraz jest taki "rock & roll". Jak dla mnie ma kryzys wieku i nawet nie jest tego świadom. Ubiera się jak emo-punk-boy z gimnazjum (nie muszę dodawać, że wygląda idiotycznie), w dodatku zrobił sobie tatuaż na przedramieniu. Tragedia.

Myślę dokładnie tak samo jak Wy :p Buziaki dla Was ;******

aaaaa

On w tej reklamie szamponu do włosów!! Masakra, nie znoszę tego faceta!

davinci_l

blacha, ja jestem kobietą [podobno] i również za kazdym razem jak ogladam to nachodzi mnie przemozna ochota zrobienia mu krzywdy. gdy na niego patrzę zadaje sobie również zawsze pytanie `kto TO zrobił`.

aaaaa

Ja jak widzę go na ekranie telewizora to przełączam na inny kanał... podpisuje się pod powyższymi tematami. Naprawdę, mało kto tak bardzo mnie irytuje jak K. Ibisz

użytkownik usunięty
Taladriele

to prawda, kolejny żalosny zachowujący sie jak dziecko pajac ;]

Co Wy piszecie. Ibisz nie robi z siebie idioty!!!! No bo jak idiota może robić z siebie idiotę?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones