Krzysztof Ibisz

3,9
1 015 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krzysztof Ibisz

imitacja aktora, ktorego tylko popularnosc daje mu miejsce w epizodach..procz osobistej odrazy do tego czlowieka, uwazam go za aktora, phu, za nedzna podrobke aktora, ktoremu obce sa elementy gry aktorskiej. obciahc!!

matcher

Nie sprawdza się jako ani aktor,ani prezenter.

Cerberus

skad wogole pomysly ze jest aktorem :P to ze gdzies tam "wystapil" nieczyni z niego aktora :D
a co do prezenterki to niewiem jak w barze ale wydaje mi sie ze fest nadaje sie do teletuniejow.

kosinda

On podobno z zawodu jest aktorem, tak samo jak Orłoś

Gh0st

upiększacie rzeczywistość :P ten facet to komercyjna papla- nie umie nic poza gadaniem bez przerwy w teleturniejach, z ciągłym ,sztucznym i denerwującym uśmiechem na gębie - kiedyś go lubiłem, kiedyś... teraz nie mogę na niego patrzeć tak jak na te ścierwa w rządzie

Gh0st

upiększacie rzeczywistość :P ten facet to komercyjna papla- nie umie nic poza gadaniem bez przerwy w teleturniejach, z ciągłym ,sztucznym i denerwującym uśmiechem na gębie - kiedyś go lubiłem, kiedyś... teraz nie mogę na niego patrzeć tak jak na te ścierwa w rządzie

Cerberus

bez przesady!!! jako aktor rzeczywiście jest conajmniej kiepski ale jako prezenter sprawdza się swietnie. byc może niektórym już się znudził (nawet mnie zaczął denerwować w grze w ciemno) ale przypomnijmy, że to właśnie on podciągnął oglądalnośc rosyjskiej ruletki, która prowadzona przez innego prowadzącego miała się gorzej. chyba jednak ma talent i nikt go nie promuje jako prezentera bez powodu.

użytkownik usunięty
zzzzzzzzzzzz

Proponuję obejrzeć serial Gdańsk '39, a potem dopiero się wypowiadać.

matcher

Owszem Ibisz przynosi wstyd polskim filmom . Jest sztuczny . Zgadzam się z tobą kolejny raz w temacie więc dodaje cie do mych ulubionych użytkowników . Zapraszam na Bloga

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones