Krzysztof Kołbasiuk

7,8
1 167 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krzysztof Kołbasiuk

dla mnie ten człowiek był, jest i będzie niekwestionowanym mistrzem, jeśli chodzi o dubbing.

Kasiuur

Stary zgadzam się w pełni! On ten swój głos normalnie mutował! Jakaś magia! Magia Polskiego Głosu! Pamiętam cztery rolę: Sidorak - Bionicle 3 W Sieci Mroku, Joker - Batman kontra Drakula, Qui-Gon Jinn - Gwiezdne Wojny I: Mroczne Widmo i Jetro - Książe Egiptu. Jak on to robi że w każdej z tych ról brzmi jak cztery inne osoby!? Świeć panie nad jego duszą...

andrzej_goscicki

Forrest Gump w audiobooku!! Genialne.

andrzej_goscicki

Ja słyszałem również, że Sidoraka dubbingował Aleksander Bednarz. Nie wiem, ile jest w tym prawdy, ale od całkiem niedawna pisze tak na Wikipedii.

LokLambert

Hmmm... Trudno mi teraz stwierdzić co jest prawdą. Nie miałem styczności z Bionicle od bardzo, bardzo dawna.

Kasiuur

powierdzam, RIP mistrzu :( mon maître

armin84

Też się zgodzę. Podkładać to on wspaniale podkładał głos, ale reżyserować dubbingu to on nie umiał. Był gorszym reżyserem od Miriam Aleksandrowicz.

Kasiuur

Podobno to on był lektorem w bajce "Mysia"
http://www.filmweb.pl/serial/Mysia-1999-118165/discussion/Krzysztof+Ko%C5%82basi uk,1068912

Kasiuur

Haha Pasibrzuch w Smerfach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones