Krzysztof Kononowicz

9,2
3 178 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krzysztof Kononowicz

Jak nazywa sie film fabularny/dramat o Kononowiczu?Wiem ,że taki film istnieje bo widziałem fragment kiedy był emitowany chyba na TVP Kultura ale nie moge znaleźć żadnej informacji o tym filmie a nie pamiętam tytułu.Pozdrawiam.

bubbson

Poszukuję tego filmu od długiego czasu, nie natrafiłem na nazwę (jedynie na ten wątek, stąd odświeżam - może ktoś coś wie).

blackmane

Nie było takiego filmu. Był tylko reportaż chyba godzinny w Superwizjerze TVN.

Axel

Uwielbiam takie posty po prostu :) Zaskoczę Cię, ale film fabularny był :)
Historia upośledzonego człowieka, który zostaje wypromowany podobnie jak Kononowicz na "gwiazdę". Film będący luźnym nawiązaniem do historii Kononowicza i Czeczetkowicza (diabelnie czytelny, od razu wiadomo kto był pierwowzorem postaci choćby ze sposobu kreacji głównego bohatera). Całość kończy się śmiercią głównego bohatera w jednej z polskich dyskotek po pchnięciu nożem. Gdy już wiadomo, że główny bohater nie żyje, pojawia się ostatnia scena gdy jego "manager" (bodajże w windzie) załamuje się nerwowo i płacze, (w domyśle) nie jednak z faktu śmierci człowieka, ale z faktu, że w ten sposób zakręcił mu się "kranik z gotówką".
Produkcja Polska rzecz jasna, niestety nie pamiętam aktorów, mógł być to jakiś off'owy film, tak czy siak puszczony na TVP (być może na TVP Kultura tak jak wspomniał bubbson).

blackmane

http://www.filmweb.pl/film/%C5%BBeby+nie+by%C5%82o+niczego-2007-464655

matimat17

Coś mi szepcze że mogłeś trafić w dziesiątkę :) Postaram się znaleźć. Dzięki!

blackmane

to na 100% to, ale ze znalezieniem ciężko, jedynie szansa, że ktoś nagrał z TV, albo napisać do reżysera

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones