Krzysztof Kononowicz

9,2
3 178 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krzysztof Kononowicz

nie wierzę

użytkownik usunięty

Po prostu nie wierzę,że ktoś wpadł na pomysł obsadzenia w filmie tego człowieka.Nie sądziłem,że Patryk Vega jest zdolny do tak haniebnego zabiegu,który miał na celu podnieść oglądalność jego filmu.Cynicznie wykorzystanie niedorozwiniętego i opóźnionego w rozwoju człowieka to nie jest zabawne.Kononowicz człowiekiem i traktowanie go jak jakiegoś dziwoląga na cyrkowej arenie to nieludzkie,nie humanitarne i po prostu chamskie zachowanie.W obyczajach cywilizowanego człowieka nie mieści sie pojęcie naśmiewania się z czyjejś ułomności.To co zrobił P.Vega to poziom poniżej bruku.Nich ten pseudo-artysta wpierw sie dwa razy zastanowi zanim uraczy nas po raz kolejny tak żenującym przedstawieniem.Nie mam słów aby móc określić co myślę na temat "pana"Vegi.Tak nie wolno traktować ludzi.Jeśli się na to zgodzimy i na to przystaniemy,to nie będziemy niczym różnić się od dzikich zwierząt.

Nie unoś sie tak, Frytka też grała w filmie...

milena19842

Bydlak z tego Vegi i tyle! Tak samo zrobił ten raper!

zapraszam Cie zatem na nową produkcję Patryka - Czarnobyl 2011 - tam dopiero traktuje się ludzi!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones