Krzysztof KwiatkowskiI

5,9
1 394 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krzysztof Kwiatkowski

Uważam, że jest on niesamowitym aktorem! Co prawda nie przepadam, za polskimi serialami czy też filmami, więc w telewizji oglądałam z nim jakieś pojedyncze sceny. Jego gra w teatrze bardzo mnie fascynuję. W tamtym roku, bodajże pod koniec listopada miałam okazję obejrzeć spektakl teatralny "Hamlet" w Teatrze Stu w Krakowie. W postać Hamleta wcielił się właśnie Krzysztof, muszę przyznać szczerze, że moi znajomi fascynowali się jego pierwszym wejściem na scenę, mówiąc "Ej, to jest ten z Na dobre i na złe". Ja totalnie go nie znałam. Jego gra niesamowicie mi się spodobała, moim zdaniem był stworzony do tej roli. Mniej więcej tak sobie właśnie wyobrażałam Hamleta, gdy czytałam książkę. Ostatnio było mi dane obejrzeć Krzysztofa Kwiatkowskiego w innej roli, a mianowicie Poety w spektaklu "Wesele", które swoją drogą mogłam podziwiać również w Teatrze Stu. Moje uczucia po obejrzeniu były nie do opisania i nie chodzi mi tutaj głównie o jego (przystojny :D) wygląd. Jego gra była po prostu fenomenalna ! Czy może też ktoś oglądał te dwa spektakle z nim i ma podobną opinie ?

Justeenqa

Ja również miałam okazję ostatnio oglądać spektakl pt. "Hamlet" w Teatrze Stu. Gdy tylko Krzysztof pojawił się na scenie, to wiedziałam, że skądś go znam, ale nie mogłam sobie przypomnieć skąd. Ale w końcu sobie przypomniałam, że przecież gra on w serialu "Na dobre i na złe" i byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Jego gra aktorska jest niesamowita i szczerze mówiąc o wiele bardziej wolę go w teatrze niż w telewizji. Idealnie wcielił się w postać Hamleta- grał bardzo wyraziście i adekwatnie do postaci. Świetnie zagrał- co tu dużo mówić. Wszystkim bardzo serdecznie polecam ten spektakl, bo naprawdę warto! To był chyba jeden z najlepszych, jakie widziałam.

Justeenqa

Dziewczyny powiedzcie, czy można wcześniej dowiedzieć się, kto akurat danego dnia będzie grał?Byłam na Hamlecie, wtedy grał akurat Michał Mikołajczak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones