Krzysztof PieczyńskiI

7,9
21 489 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krzysztof Pieczyński

w swoich rolach bardzo neurotyczny,
ale ostatnio widziałem rozmowę, którą przeprowadziła z Nim P. Eliza Michalik(super Stacja), strach się bać, nie obrażając Pana Krzysztofa miałem nieodparte wrażenie, że człowiek potężnie odjechał, mówiąc bardzo eufemicznie.....

dyziodarek

wstrząsnąłeś mną do głębi
szpecjalista było niegrzeczne?,i to była inwektywa i hejt a ja podprogowo czuję potrzebę obrażania?
to jak nazwałbyś twoje słowa o Panu Pieczyńskim :
"Dobrze ogląda się dziwadła.[...] Pieczyński ze swoim zaburzeniem osobowości....jego warsztat jest mniejszy od żadnego."
no co to jest według ciebie?
wiedzę że masz zapędy iście psychiatryczne
współczuję

tisoc

To są moje wrażenia związane z aktorstwem Pieczyńskiego. To jest forum o filmie. A ta część o aktorze. Wolno mi mieć swoją opinię. Nikogo nie obraziłem. Napisałem jedynie, że Pieczyński jest beznadziejnym aktorzyną. Ty obraziłeś kogoś, kto wyraził swoją opinię o aktorze. Taka subtelność.

dyziodarek

oczywiście, że obraziłeś pisząc o tym, że ma zburzenia osobowości(to już nie o aktorze tylko o człowieku)...szkoda że tego nie widzisz
ja ciebie obraziłem, zhejtowałem, obsypałem inwektywami?, co ci jeszcze zrobiłem, bo się już gubię?(pytanie retoryczne)
to co teraz napiszę będzie li tylko moją opinią o tobie:
współczuję ci, że masz nierówno pod sufitem, i gdzieś ci się klepki pogubiły, ale to twój problem, a to nie jest forum psychiatryczne
wiec bez odbioru

tisoc

Brawka. Teraz sobie poczytaj swoje opinie. Mam nadzieję, że skumasz, że obrażasz innych uczestników forum. Po Twoich wpisach mam jednak wątpliwości. Cóż, nadzieja umiera ostatnia. Żegnam.

tisoc

Bardzo mądra rozmowa to moje alter ego

tisoc

"Księża będą zawsze wykorzystywać ciemnotę i przesądy ludu. Będą posługiwać się religią jak maską, pod którą kryje się obłuda i zbrodniczość ich poczynań"
Tadeusz Kościuszko
"Religia jest dla ludzi bez rozumu"
Józef Piłsudski

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Volfram

Cóż mogę poradzić...

tisoc

Chory, nieszczęśliwy, pogubiony facet

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones