Krzysztof PieczyńskiI

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/429/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":15219,"rate":7.978645114659307,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/429/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":197,"rate":7.690355329949239,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"dubbing"},"ranking":{"name":"Głosu","link":"/person/ajax/roles/429/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":20,"rate":5.7,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":1,"name":"screenwriter","above5p":false,"career":{"name":"scenarzysta"},"ranking":{"name":"Scenarzystów","link":"/person/ajax/roles/429/1","url":"/ranking/person/screenwriter"},"rating":{"count":2,"rate":7,"desc":"oceny","profession":"scenariuszy"}},{"id":2,"name":"director","above5p":false,"career":{"name":"reżyser"},"ranking":{"name":"Reżyserii","link":"/person/ajax/roles/429/2","url":"/ranking/person/director"},"rating":{"count":2,"rate":7,"desc":"oceny","profession":"pracy reżysera"}}]
8,0
15 219 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krzysztof Pieczyński
 • Kiedyś mocno kojarzony z serialem "Na dobre i na złe" (moim zdaniem błędnie bo brał udział w wielu lepszych rzeczach), a teraz ewidentnie żałuje tego, że wcielał się w postać Brunona.
  W wywiadzie poniżej mówi, że nie chce taniej popularności (a taką miał w serialu).

  O "Na dobre i na złe" mówi od 17:20 minuty.

  http://www.youtube.com/watch?v=nN7pmuz4iMo

 • kaka8pl Na zawsze zostanie Brunem w naszych sercach.

 • adamcpdst no zgadzam się zawsze będzie Brunem, a dla niektórych Bronkiem z Domu. Po odejściu z na dobre i na złe, średnio go lubię. Chciałabym żeby zagrał z Foremniak, i Żmijewskim stworzyli super trio. Bez nich i bez pozostałych aktorów co tam grali na dobre i na złe nie jest takie samo co kiedyś.

 • kinomanka_13 A ja go lubię, zwłaszcza w filmach sensacyjnych potrafi zagrać niezłego sukinsyna. No i świetnie mówi po angielsku, co w przypadku naszych aktorów nie jest częste.

 • kaka8pl dziś spotkałam go w kawiarni, i ludzie się oglądali na niego mówiąć;"patrz, Bruno, ten z "Lekarzy"" ;D

 • kornela93 i to jest ta tzw. "tania popularność" szybka i niedokładna :)

 • kama_2 Ostatnio gra w wysokobudżetowych, polskich filmach i idzie mu to świetnie. Kilka dobrych filmów z ostatnich paru lat i zapomniałem o tandetnym serialu. To tak jak Kot i jego gra w serialu TVN. Z wiekiem dostają lepsze propozycje. I zgadzam się z nim, też nie chciałbym być kojarzony z serialu niskich lotów, grając w filmach Pasikowskiego.