Krzysztof PieczyńskiI

7,9
23 149 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krzysztof Pieczyński

brawo za poglady i za powiedzenie tego wprost co Pan uwaza na temat kosciola w kraju gdzie tak wielu ludzi jest opetanych i wierzy w jakies durne bajki o przemienianiu wody w wino :)

Mobilny

Poglądy jak poglądy nie wiem skąd uważasz ze one mu inteligencji dodają, jedni wierzą w Boga inni w jakiś tam wielki wybuch co niby kosmos stworzył i małpy z drzew pospadaly zamieniając się w ludzi iTP. Prawda jest taka ze wszyscy kiedyś kopniemy w kalendarz i każdy się dowie co jest grane , nie ma co się spinac Pieczynski pieprz.. Od rzeczy i obraża innych ludzi nie wiem poco

Mobilny

"Każde uderzenie dzwonu - szczególnie w nocy, kiedy człowiek śpi - jest informacją dla podświadomości, kto tu ma władzę."

"Jestem okradziony z partnerów do twórczej rozmowy, bo Kościół przeniknął także kulturę i sztukę."

Widać megalomania niektórych może prowadzić w skrajnych przypadkach do paranoi.

ExOblivione

Paranoje to ma Kaczyński i Macierewicz

Mobilny

mu chodzi nie tyle że nie wierzy co po prostu zmusza do myślenia, on nie mówi źle o wierze co o sposobach postępowania kościoła, oczywiście frustraci widzą tu nienawiść, a tu tego nie ma ... tylko logiczne przemyślenia