Lake Bell

Lake Caroline Siegel Bell

6,9
3 506 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lake Bell

Widziałam ją jak narazie w dwóch najnowszych komediach "Nawiedzona narzeczona" i "Co zdarzyło się w Las Vegas" i powiem, że do komedii się nadaję ;) Nie wiem jak będzie z innymi gatunkami - ale tam wypadła bardzo dobrze. Ci co mówią, że jest brzydka i nie powinna nigdzie grac (patrz post poniżej) powinni iśc się leczyc. NIE TYLKO PIĘKNI LUDZIE MOGĄ GRAC W FILMACH !! Ja uważam, że Lake Bell napewno nie jest brzydka ale też nie jest typową pięknością. Jest po prostu oryginalna przez co się wyróżnia od całej reszty. Mam nadzieję, że będe miała okazję już wkrótce ponownie zobaczyc ją na ekranie.

____59

Masz rację ona jest orginalną dziewczyną, ja ją widziałam w Na powierzchni ,Nawiedzona narzeczona i Co się zdarzyło w Las Vegas i wszędzie mi się podobało jak gra .. Czuję ,ze jeszcze będzie sławna ;]

użytkownik usunięty
____59

z twarzy jest raczej przecietna, ale resztaaaa mmmmmmm-mmmMMMMMMM!

najlepiej zagrała w "Co sie zdarzyło w Las Vegas" była najleprzą postacią w tym filmie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones