Lance Reddick

Lance Solomon Reddick

7,6
14 071 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lance Reddick

Dobry aktor, widziałem go tylko Lost i The Wire i zauważyłem, że ma identyczna mimikę w tych rolach i myślę, że w życiu prywatnym też. Są tacy aktorzy, którzy potrafią wyeliminować niektóre odruchy i miny na potrzeby roli. Myślicie, że te miny to jego gra czy po prostu tak ma?
Według mnie bardzo ciekawy i oryginalny aktor ma taką tajemniczość w swojej twarzy (szczególnie w Lost świetnie to współgrało z jego postacią), jedyne co mnie trochę irytuje to sposób jego chodzenia, jak szeryf jakiś :D

szymonitka

W takim razie i chodzenie się zgadza.
Szczerze powiem, że nie pamiętam go w Loście (bardzo dawno oglądałem), ale pamiętam go dobrze z The Wire, jako że grał tam jedną z wodzących ról. Chodzi faktycznie jak szeryf, jest strasznie szeroki, no po prostu jak szafa. Jest tam również kilka razy bez koszuli i widać, jak potężnie gość zbudowany, choć nie rzuca się to w oczy normalnie.
Co do mimiki, faktycznie jest mocno ograniczona, jeśli nie wyeliminowana. U niektórych aktorów to przekleństwo, ale u niego kompletnie nie jest minusem. Świetnie się ogląda, do tego wszystkiego jeszcze jego przesadna dykcja (The Wire).
Rewelacja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones