Laurence R. Harvey

Laurence Robert Harvey

7,8
725 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Laurence R. Harvey

https://pbs.twimg.com/profile_images/378800000311028806/d4a0228aa000d0f62c24c1df 44aa
ac8b_400x400.jpeg

Takie zdjęcie znalazłem z dzieciństwa pana Laurenca słodki chłopaczek a tutaj takiego
zwyrodnialca i sadystę zagrał w ludzkiej stonodze ;/ Oglądałem z nim na you tubie parę
wywiadów po angielsku bo byłem ciekaw jego psychiki .Zastanawiało mnie czy on ma jakiś
wypaczony umysł i jest jakiś świrnięty :? sam nie wiem co o nim myśleć jak odpowiada na
pytania wygląda na normalnego człowieka ;)A w filmie tak świetnie zagrał takiego psychola
.Myślałem nawet czy w szkole się nad nim znęcali koledzy psychicznie albo fizycznie lub ojciec go
lał w dzieciństwie że on takiego psychola zagrał ;?. Po zdjęciu jak widzę w dzieciństwie był taki
ładniejszy jakiś i bardziej słodki dzieciaczek aż dziwne że po latach zagrał takiego świetnego
zwyrodnialca ;) Ciekawił mnie jaki on ma głos ale jak się wypowiada w wywiadach które
oglądałem w necie to odpowiada normalnie ;) Właśnie myślałem czy on zachowuje się w życiu
prywatnym tak jak jakiś szaleniec albo jakby był lekko popier....... no bo takiego kogoś zagrać to
jednak trzeba mieć psychikę jakąś do tego ;) Oglądałem nawet zdjęcia z nim wszystkie bo ten
człowiek mnie zastanowił bo jednak w moim umyśle nadal myślałem że jednak to jest postać
wyjątkowa ;) Zastanawia mnie że on wydaje się być spokojnym człowiekiem i że jest nawet miły i
sympatyczny i jak się wypowiada to nie widać po nim żeby miał coś z głową jakiegoś pier.... a
jednak w filmie wygląda na takiego szaleńca ;/ Kurna co mówić dużo świetny aktor i tyle zagrać
takiego sadystę i tak umieć do tego dotrzeć :) Odkąd obejrzałem z nim 2 część ludzkiej stonogi
jego psychika mnie zastanawiała szukałem z nim wywiadów zdjęć jego czy on przeżył coś co
sprawiło że taką rolę zgodził się zagrać i że tak do niej przypasował idealnie ;? Ale jednak wydaje
się mnie że facet ten może i jest trochę szalony ale tak to wygląda na przyjemnego faceta chociaż
może jednak jest lekko dziwaczny :? A zobaczcie na zdjęcie czy można było by powiedzieć że ten
chłopczyk ze zdjęcia to ten Laurence Harvey :? A jednak to on xd No cóż każdy morderca wygląda
niewinnie a w sobie ma bestię diabelską ;) Serio facet ten to jednak jest mistrz i jego zrozumieć
jest ciężko bo jednak sam nie wiem co o nim myśleć ;? Ale na mnie odbił się jako ten który na
długo pozostaje w psychice jako prawdziwy psychopata :)

Dlaczego uważasz że ktoś kto zagrał psychola, musi być nim także w prawdziwym życiu?
Po zdjęciach i wywiadach widać, że Harvey to normalny, uśmiechnięty facet.
Jego aparycja jest bardzo specyficzna, pewnie właśnie kogoś takiego szukano. Kazano mu być skrajnie obrzydliwym, odrzucić wstyd, a on jako aktor wykorzystał swoje ciało by to osiągnąć.

Sądzę, że jest po prostu normalnym człowiekiem i dobrym aktorem (nawiasem mówiąc wielce charakterystycznym)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones