Leighton Meester

Leighton Marissa Meester

8,3
8 309 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leighton Meester

Wie ktoś może w którym odcinku dr. Haousa wystapiła Wlighton???

mada_29

Na początku 3 sezonu (chyba), i radzę się nauczyć pisowni, bo nawet jak piszesz tak specjalnie to sprawiasz wrażenie, za przeproszeniem, głupka.

weronelka

ej sory ale angielskiego ucze sie od 12 lat więc jestem trochę wyżej niz na poziomie podstawowym, a tego błedu nie zauważyłam zwyklam literówka dopiero jak mi o tym napisałaś to się zorientowałam.

mada_29

Dwukrotny błąd? Prędzej masz 12 lat, nie od 12 lat uczysz się
angielskiego.
Albo w środku 2 sezonu, albo gdzieś w 3.

Cholera

Tak to ty chyba masz 12 lat, a zresztą tyle mnie obchodzi co ktoś o mnie sądzi, że prawie w ogóle:P

mada_29

Sezon 3, odcinek 3 (dwie sceny góra) i 4 (tu już jej więcej). Pozdrawiam :)

mada_29

12 lat?

ja mw po pół roku nauki wiedziałem jak sie pisze house ;)

flashbang

ja wcale nie uczę się angielskiego, ale wiem jak się pisze podstawowe tytuły, nazwiska aktorów itp. ; d

poprzednia

Oj, zostawcie dziewczynę w spokoju. Każdemu zdarza się popełnić błąd, nawet największemu ekspertowi.

mada_29

Grała taką nastolatkę blondynkę, która przyszła do przychodni z tatą i wydawało jej się, że zakochała się w Housie ;) próbowała go poderwać

Dohikari

Podrywała Housa, a później okazało się, że to przez chorobę. Ale scena kiedy siedzi na jego motorze i czeka... świetna:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones