Leighton Meester

Leighton Marissa Meester

8,3
8 257 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leighton Meester

Tak się zastanawiam, co takiego szczególnego zmieniło się w jej wyglądzie przez te wszystkie lata "Plotkary"? W pierwszym sezonie wyglądała po prostu przepięknie według mnie a już w ostatnich, np. w piątym, szóstym dużo gorzej, chociaż i tak ją uwielbiam ;) I nie umiem określić, jakie szczegóły spowodowały tę zmianę, czy fryzura, makijaż, czy coś innego.

Kokocino

No dokladnie, w 1 sezonie i w pilocie wygladala ślicznie, oraz i w 2,3 też ladnie, jednak pozniej zmienili jej wizerunek bo chcieli ją postarzeć trochę co wedlug mnie zbyt szybko to zrobili, mogli w sumie gdzies w polowie 5 sezonie to zrobić.
Z jednej strony to w koku jej nie pasuje troche, ktorego czesto nosila pod koniec serialu.. ;P
Ładna też byla jak brala slub z księciem.

Diablicaaa

Właśnie dokładnie tak samo myślę ;) I też uważam, że ślicznie wyglądała na ślubie z księciem, a reszta to klapa.

Kokocino

Dokładnie . Jestem złą , że na ślubie z księciem wyglądała tak ślicznie a na ślubie z Chuckiem no tak hmm dennie . I wogóle inaczej wyobrażałam sobie ślub B i C :(

parableoflove

Ślub Blair i Chucka to był chyba najbardziej wyczekiwany przez fanów moment, bo nie oszukujmy się, większość ludzi oglądała Plotkarę właśnie ze względu na wątek tej dwójki. I faktycznie, też się zawiodłam. Ich ślub to powinno być ukoronowanie tych ich wszystkim zmagań, najromantyczniejsza scena i w ogóle, a to było takie zwyczajne. Szkoda, powinni uszczęśliwić fanów na koniec ;)

Kokocino

wydaje mi się, że w pewnym momencie scenarzyści i producenci sami się skołowali, sam początek ukazywał iż głównymi bohaterami mają być Dan i S oraz ich perypetie miłosne, co do połączenia Blair z Chuckiem to początkowo miał to być chyba taki romansik tylko, zauważcie, że w pierwszym sezonie B była kreowana na czarny charakter, niby najlepsza przyjaciółka Sereny ale tylko z nazwy bo kierowała się pobudkami egoistycznymi.
Na samym końcu ślub Dana i Sereny jest ukazany jako to największe wydarzenie... Co moim zdaniem jest największą głupotą tego serialu, bo mimo iż połączyli S i D, w moim odczuciu i tak kreuje to Serene na niezbyt rozgarniętą, w końcu w ostatnim odcinku wszystko wyglądało na to, że bycie z nią miało dać Danowi to co chciał....

pati_nowaczka

dobrze ze wpadli na ten pomysl bo przestalabym ogladac :p generalnie moze faktycznie malo romantycznie ale biorac pod uwage okolicznosci... D i S byli najbardziej zalosni w calym serialu juz w 3 sezonie dali sobie spokoj z ich powrotami no ale!! najgorsze i tak bylo B i D bleee

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones