Leighton Meester

Leighton Marissa Meester

8,3
8 308 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leighton Meester

jak można wepchnąć na tak wysokie miejsce osobę która gra w komercyjnych filmach dla nastolatek

Valeriusz

Nie przejmuj się. To się często zdarza. Miejmy tylko nadzieję że ona szybko z tego miejsca spadnie. Swoją drogą ten ranking to jest jakieś nieporozumienie. Powinni zrobić osobny dla fanek filmów o nastolatkach, i niech tam sobie taka Leighcośtam zajmuje nawet pierwsze miejsce.

Ellesmera_11

już od dawna czekałem aż ktoś podzieli moje zdanie, wielkie dzięki

Ellesmera_11

Swiete slowa!!

Ellesmera_11

Skąd możesz wiedzieć, czy jest dobrą aktorką nie oglądając "Plotkary"? Aktora ocenia się po jego umiejętnościach aktorskich, a nie po poziomie komercji w produkcjach, w których występuje. A za aktorstwo właśnie była wielokrotnie chwalona przez krytyków, w "Plotkarze" ma trudną rolę postaci, która często jest wściekła, zrozpaczona, zdenerwowana - i naprawdę świetnie te wszystkie emocje oddaje.

KatarinaN

Masz pecha, :P bo oglądnęłam parę odcinków i nie podoba mi się jej "gra". Poza tym uważam, że paranoją jest stawianie w rankingu tej dziewczyny, (zagrała parę średnich rólek) przed tak wspaniałymi aktorkami jak Tilda Swinton, Judi Dench, Kristin Scott Thomas czy Kathy Bates. Ona mogłaby im co najwyżej buty czyścić.
Co do samego serialu - dla mnie to "Moda na sukces", wersja dla nastolatek, więc odpuściłam sobie oglądanie. I tyle :)

Ellesmera_11

Wszyscy powtarzają, że to serial dla niedojrzałych nastolatek, ale statystyki pokazują, że co najmniej połowa oglądających to kobiety w wieku 18-34 lata.
U mnie jej gra aktorska nie wzbudziła zastrzeżeń; a gdy raz potrzebowałam z wikipedii doczytać, co się działo w pewnym odcinku, który był niedostępny online, przy okazji wyczytałam, że zarówno Mesteer, jak i Westwick zebrali wiele pozytywnych recenzji krytyków za grę aktorską. Nie mówię, że twoja opinia jest przez to błędna albo bezwartościowa - jednak sądzę, że nazywanie jej fatalną aktorką to trochę zbyt mocne słowa.
Rankingi filmwebu nie mają żadnych kategorii ani wymagań, (typu minimalna liczba filmów, w których dany aktor wystąpił, wymagana do jego oceny) dlatego nie jest miarodajny. Co z dalej z tego wynika - nie warto się nim przejmować ani sądzić, że oddają one faktyczny stan, tj. listę najlepszych aktorów.

KatarinaN

Co do tego, że Meester jest fatalną aktorką - nie twierdzę tak. Nikt nie powiedział, że dziewczyna za rok, za dwa lub trzy lata nie zagra w jakiejś naprawdę dobrej produkcji i wykaże się zdolnościami - nie wiadomo. Po prostu moim zdaniem, póki co niczym się nie wyróżnia i nie zasługuje na taką ocenę jaką ma. Oczywiście nie mam na to wpływu, wyrażam jedynie swoją dezaprobatę. :))

Ellesmera_11

Racja, trochę znadinterpretowałam twoje wypowiedzi, zwracam honor. ;)

Valeriusz

Na dodatek nie ma jakiegoś wielkiego talentu. Zresztą ten ranking jest w ogóle jakiś popieprzony, zarówno aktorów jak i aktorek.

youhaveamessage

Oj tak. Uważam, że powinni jakoś zmodyfikować sposób oceniania aktorów/aktorek, bo ten który teraz funkcjonuje jest nie do przyjęcia. Przez niego później są właśnie takie wypaczenia - mylenie pojęcia "popularny" z "utalentowanym".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones