Uwielbiam ją z powodu Vanilla Ninja, głównie ona tam śpiewa i wychodzi jej to świetnie, zarówno utwory spokojniejsze jak i ostrzejsze. Poza tym jest bardzo ładna, ale nie w blond włosach... jako brunetka wygląda dużo lepiej.
Kto się opiekuje tą stronką ??? brakuje seriali !! - Elu veinimõisas, Kelgukoerad i nowego filmu do którego już są kręcone zdjęcia “Odinokyi ostrov” (“Lonely Island”), Filmitalgu, Kormoranid ehk Nahkpükse ei pesta
Jest wspaniałą artystką, ma poruszający wokal. Ponadto szalenie zabawna i sympatyczna, zna się na życiu i potrafi się dzielić swymi emocjami i odczuciami z fanem.:) VN rządzą wsród wszystkich wykonawczyń!:)