Leszek Lichota

8,0
32 050 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leszek Lichota

rozbraja mnie jego rola w prawie agaty. Jako szewc czy piekarz niech sobie gra z taką gębą
ale z czym do ludzi.

adam_1909

Kwestia gustu. Jak dla mnie jest nie tylko przystojny ale i uroczy. Nadaje się na amanta.

adam_1909

adamie , ocenę mężczyzn zostaw kobietom, nam sie podoba

milenasy

Ha, świetna riposta! :D

Pantegram

To raczej była sugestia niż riposta.
Swoją drogą słaba bo faceci też mogą oceniać facetów.

Ertix_Poke

Ruszył oficjalny fan club Leszka .Znajdziecie tam garść informacji o najnowszych projektach Leszka oraz zamkniętą grupę w w ramach ,której fani będą się integrować :)
https://www.facebook.com/ofcfanclubleszkalichoty/ Zapraszamy !!

adam_1909

Gdybym była młodsza i nie była mężatką, to pewnie pokój miałabym wytapetowany jego zdjęciami i Marka Bukowskiego;)... swoja droga to ciekawe jaka jest Twoja gębusia adamie 1909?

adam_1909

pokaż swoją
nie liczy się wygląd np. Rowan Atkinson piękny nie jest a talent ma

Baal

Ja jestem jak Beł Mondo :D
PS:Przy okazji przepraszam szewców i piekarzy
:-)

adam_1909

Ja mam często wrażenie ,że Filmweb zamienia się na stronę wyboru miss i misterów a nie ocenianiu filmów czy gry aktorskiej. Chłopie ewidentnie pomyliłeś strony idź na pudelka. Po drugie Leszek jest przystojny ma rewelacyjny głos i świetnie gra zarówno komediowo jak i dramatycznie. Nie gra 100% amantów raczej facetów z krwi i kości z wadami z zaletami. Bardzo dużo pozytywnej energii wnosił do Na Wspólnej po jego odejściu to już nie to samo a prawdziwy kunszt aktorski pokazał w Linczu. Do tego sympatyczny facet takich ludzi potrzeba.

monisia54315

Zgadzam się w pełni z twoją wypowiedzią :) - bo takich aktorów jak Leszek jest niewielu w Polsce .Co tu dużo gadać facet ma w sobie to "coś" :D Dokładnie tak samo odbieram jego grę aktorską .W pazdzierniku zamierzam wybrać się na jego spektakl "Dobry wieczór kawalerski " - bo czytałam wiele pochlebnych i opinii.Niezależnie od tego czy występuję w filmach , serialach czy na deskach teatru gra bardzo naturalnie .No i ja osobiście uwielbiam tego aktora za to ,że potrafi tak genialnie wyrażać emocje oczami :)

adam_1909

Pomijając już bezsensowne ocenianie wyglądu - rozumiem, że wśród szewców i piekarzy to same szkarady, a z kolei prawnicy to sami misterzy. Nic mi nie wiadomo o takiej zależności występującej w życiu, a na ekranie? Jeśli nie obsadzają po warunkach to tylko chwalić.

adam_1909

No tak, ja trochę inaczej. Trochę mnie śmieszy. Swoim stylem bycia. Taki narcyz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones