Leticia Dolera

6,5
375 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leticia Dolera

W rec 3 wypadła niesamowicie!
Z tą piłą mechanicznie wyglądała epicko!
Podoba mi się, że ta kobieta może zagrać zarówno jak i w jakichś filmach obyczajowych jak
i w horrorach!

Peter_Quinzel

No właściwie to z całego filmu to tylko ona z tą piłą mi się podobała :D

Vito36

REC 3 BYŁ ZAJEBISTY!

Peter_Quinzel

Taki sobie ( jak dla mnie ) za duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo KRWI .

Vito36

A dla mnie za mało wręcz :D

Peter_Quinzel

Haha ; D

Peter_Quinzel

Tylko, że Rec 3 to nie jest horror tylko komedia.

Kyzu

Radziłbym przejrzeć stronę Rec3 na filmwebie, wikipedii itp, a także sprawdzić w słowniku takie pojęcia jak "horror" i "komedia".

Peter_Quinzel

Czy ty faktycznie widziałeś ten film?Po bardzo dobrej części 1 i dobrej części 2 nastawiłam się na prawdziwy horror,a tu takie zdziwienie...ja prędzej określiłabym to 'coś' jako głupkowata komedia romantyczna niż film na którym można byłoby się pobać.

monika22567

Typowa masowa gadka "Inne od reszty części-złe". Widziałem wszystkie części Rec'a i teraz czekam na "Apokalipsę". Ten film w zamyśle reżysera właśnie miał taki być jak napisałaś- momentami śmieszny a momentami mrożący krew w żyłach. Ja idąc na jakiś film do kina nigdy na nic się nie nastawiam, bo nastawianie się tylko zaburza nasze zdanie i opinie o jakimś filmie. Mi się ten film podobał osobiście, ale nie dziwię się że reszcie cebulaków nie przypadł do gustów gdyż takie pojęcia jak "czarna komedia" są im obce.

Peter_Quinzel

Wierz mi,jestem fanką czarnego humoru i poza niektórymi momentami które rozbawiły mnie swoją głupotą,nie widziałam tam żadnej czarnej komedii

monika22567

No cóż. Ja widziałem, Ty nie widziałaś- proste.

Peter_Quinzel

Racja, racja, też mi zapadła w pamięć po tym filmie. Zajebisty film i świetna rola Leticii. No i epickie zakończenie. Genialne komedia romantyczna o zombie ze śwtieni dobraną obsadą.

użytkownik usunięty
kangur_msc_CM

A jakie ona ma piękne, duże oczy! :O A jak fajnie wyglądała z tą piłą xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones