Liam Hemsworth

Liam Keith Hemsworth

7,3
23 656 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Liam Hemsworth

przepraszam, co?

użytkownik usunięty

ani dobry aktorem nie jest, ani nawet przystojny nie jest żeby go mogły nastolatki wielbić. jak
to jest że ma tak wysoką ocenę?! Za co go tak lubicie?

Też się nad tym zastanawiam...

Pewnie za rolę w "Igrzyskach śmierci".
Osobiście widziałam go tylko w "Ostatniej piosence", ale talentem się tam nie wykazał.

yvonneD

grał świetnie w porównaniu do Miley! i był wtedy przystojny ale teraz zbrzydł :(

Misia_1810

Mi się nie podobał. No, ale każdy ma inny gust.
A Miley nie zagrała wcale najgorzej. Była naturalna. A Liam jak dla mnie był strasznie sztuczny i wyglądał jakby nie mógł się tam odnaleźć.

yvonneD

Miley była naturalna?! ona kompletnie nie potrafi grać! ale masz racje każdy ma inny gust..

Misia_1810

Z tym się akurat nie zgodzę. Może nie jest jakaś wybitnie uzdolniona, ale jakiś tam talent posiada.

wygląda na to, że jednak go wielbią :]
niestety nie można się sugerować ocenami na filmwebie, nie od dziś wiadomo, że ludzie zazwyczaj głosują na filmy, aktorów, reżyserów, których lubią, na tych, których nie lubią nie głosują bo ich nie oglądają... zazwyczaj
także sądzę, że ten aktorzyna zawdzięcza tę ocenę fanom(pewnie głównie nastoletnim fankom) filmów, w jakich zwykł grać, czyli popelina :P
tyle ode mnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones