Liam Neeson

William John Neeson

8,1
77 881 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Liam Neeson

193 cm wzrostu - słyszałem, że w "Gwiezdnych Wojnach" musieli mu uszyć nowe szaty, bo te, które przygotowali były na niego o wiele za małe ;P Tak poza tym to aktorem jest całkiem dobrym, choć mam wrażenie, że nie za bardzo się wyróżniającym (no, chyba, że - tak, jak już pisałem - wzrostem ;).

kocurr

W jakim sensie nie "wyróżniającym się" aktorem jest Liam Neeson?

Euhenia_2

Wydaje mi się (przynajmniej w moim otoczeniu tak jest), że Neeson jest po prostu mało rozpoznawalny. Najłatwiej ludziom wytłumaczyć, że to "ten co grał w "Liście Schindlera" albo w "Gwiezdnych Wojnach", no wiecie, tego co zginął na końcu". Może po prostu ten typ urody nie zapada wszystkim w pamięć.

kocurr

Mnie się wydaje, że ludzie go może nie rozpoznają, bo nie jest popularny w prasie plotkarskiej, jak również nie zawsze gra pierszoplanowe role. Ale aktorem jest rewelacyjnym :-)

Euhenia_2

też tak uważam, to niedoceniany aktor, nierozpoznawalny, bo nie słychać o nim żądnych afer ani stylowych ploteczek (i jedni szczęście)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones