Liam Neeson

William John Neeson

8,1
77 753 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Liam Neeson

Zawsze bedzie mi sie kojarzył z Oskarem Schindlerem - trzeba przyznać że ta rola była niezwykła ( za co dostał oskara ) zapadł napewno na długo w pamięci wielu widzom.

Riddick_7

Też bardzo lubię tego aktora, jeden z moich ulubionych. Najpierw zobaczyłam go w Mrocznym Widmie (i polubiłam przez to postać Qui - Gona ;D), a potem widziałam jeszcze kilka innych jego filmów i na żadnym się nie zawiodłam. Ba, mało tego, potrafił uratować swoją grą nawet tak tandetny dla mnie film jak ostatnio oglądany przeze mnie Nawiedzony - obejrzałam go tylko ze względu na rolę Liama. ;)

nensha

Ja również widziałem go wpierw w 'Mrocznym Widmie', ale logiczne, że po jednym filmie, szczególnie takim - trudno ocenić aktora. Następnie zobaczyłem 'Batman - Początek', gdzie udowodnił mi, że potrafi zagrać inną postać, z innym charakterem niż w SW. A niedawno obejrzałem w szkole 'Listę Schindler'a'. Chyba niepotrzebny jest komentarz, zagrał świetnie i doskonale pokazał emocje postaci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones