Liana Liberato

Liana Daine Liberato

7,6
6 785 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Liana Liberato
siLk_2

Co za bzdury! "udźwignęła rolę niczym weteranka" przecież ona zagrała tam bardzo przeciętnie! a film sam był beznadziejny.

tacyssup

Każdy ma swoje zdanie, dla mnie bzdurą jest wklejanie sobie do profilu zdjęcia marnego aktora jakim jest Orlando Bloom...

siLk_2

zdjęcie Blooma wstawiłam nie ze względu na jego umiejętności aktorskie (bo nie znam zbyt wielu filmów z jego udziałem), tylko ze względu wygląd! proste.

tacyssup

no co ty!?!? serio???

siLk_2

tak. a co tobie przeszkadza Bloom na moim awatarze?
Trzeba nie mieć gustu, żeby ocenić taką szmirę na 7/10. Co cię tak urzekło w tym filmie?
Koniec. Masz prawo lubić Lianę, już nic więcej nie piszę, bo nie ma sensu.

tacyssup

"Co za bzdury", "Trzeba nie mieć gustu" - znane ci jest znaczenie szacunku dla poglądów innych??
Co do Liany to chyba pierwszy film z jej udziałem jaki widziałem, więc szacunek za udźwignięcie tak trudnej roli. Nie myl irytującej postaci z marnym aktorstwem, bo najgorsze jest aktorstwo bezpłciowe nie wywołujące żadnych emocji u widza. Film mi sie podobał bo traktuje o poważnym problemie wśród młodzieży zależnej internetu oraz jak radzić sobie z taką sytuacją po fakcie. Wszystko to przejmujące i prawdziwe. Tak to odbieram.

siLk_2

Teraz Ci dziękuję za sensowne wyjaśnienie, o to mi chodziło.
Trochę na ciebie naskoczyłam, ale ostatnio często przypieprzam sie do ludzi o byle co, więc przepraszam
ps: Nie uważasz, że ten komentarz "no co ty!?!? serio???" był beznadziejny? I miał prawo mnie zirytować. czy ja jestem przewrażliwiona? Pozdrawiam

tacyssup

Oj zirytowana to byłaś już chyba samym faktem że mi się ten film podobał :-) Przeprosiny niepotrzebne, mała różnica zdań, nic więcej. Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones