Lilly Wachowski

Andrew Paul Wachowski

7,6
2 873 oceny scenariuszy
powrót do forum osoby Lilly Wachowski
michael_jackson_filmweb

piękna kobieta.

danioterix

To nie jest moja sprawa, ale trzeba przyznac, wyglada to zabawnie.

michael_jackson_filmweb

Wygląda komicznie chociaż jak się zgłębisz w temat komiczne to nie jest. Bo masz dwóch braci Ci faceci mieli żony i nagle bęc postanawiają zrobić z siebie dziwolonga.

ChubakaCieLubi

Właśnie.Jeden to jakoś ok..niech mu będzie,bywa.Ale że na drugiego to samo trafiło .

ChubakaCieLubi

jakiego dziwoląga?!
jeśli ktoś żył w nieswoim ciele to właśnie po przemianie nie jest już dziwolągiem, tak trudno to zrozumieć?!

Kasha

"Nie swoim ciele" Kurde kobieto niezły stuff bieżesz pisząc takie rzeczy, każdy człowiek na ziemi ma jedno ciało swoje.

michael_jackson_filmweb

A ja, gdy patrzę na to całe LHBT i to, co oni wyrabiają...to mam wrażenie, że jeszcze jakieś 10 czy 20 lat i pojawi się jakaś”mniejszośc” która będzie czuła, że żyje do góry nogami i tak naprawdę prącie powinno rosnąć pod szyją itd. I zaczną sobie prącia amputowac i pod szyję przeszczepiać i oczekiwać tolerancji.

Sony_West

Hałaśliwa mniejszość, a nawet nie mniejszość, ale minimaleszość, na którą - prócz zawodowych feministek, wyznawców gender i ocieplania klimatu - stawiają prawnuki Gramsciego. Oczywiście, sobie tej ideolo nie serwują, tak jak żydzi, którzy wszędzie wietrzą nacjonalizm, a mają go w Izraelu nawet w nadmiarze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones