Linda EvansI

Linda Evenstad

6,6
389 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Linda Evans

Nie można zaprzeczyć,że widzom na całym świecie ta aktorka kojarzy się przede wszystkim z serialem "Dynastia",gdzie grała piekną i dobrą Krystle.Przyznam,że wtedy podobała mi się najbardziej ze wszystkich aktorek grających w tym tasiemcu.Chyba dlatego,że była usosobieniem samych dobrych cech,a poza tym wrażenie robiły jej błękitne oczy i blond włosy.Evans pamięta się równiez z serialu "Pólnoc-Południe"i jeszcze z filmu,którego tytułu nie pamiętam,w którym bohaterka grana przez znią wyszła za faceta z dwojgiem dzieci,który wkrótce zginął w wypadku.

Martin_Eden

Ugghhhh, jej postać w "Dynastii" była dość jednowymiarowa. Lubię kilka seriali ale to nie jest jeden z nich. Chyba że wezmę pod uwagę sentyment do dawnych czasów :)

A Krystle wygląda dzisiaj trochę jakby ją osa ucięła w usta :?
http://www.superiopics.com/linda_evans/pictures/6071_evans_32610_picture.html

Martin_Eden

Ten film w którym jej bohaterka straciła męża nazywa się Miłość na Antypodach.

Martin_Eden

Tak Linda Evans zawsze utożsamiana z Krystek Carrington. Nie ma, co się dziwić serial przyniósł jej fortunę i międzynarodową sławę. Najbardziej podobały mi się bójki pomiędzy Krystel a Alexis (Joan Collins). Krystek w nich zawsze wygrywała.

Martin_Eden

Zielone oczy:) Jak na 41lat które mała grajac w Dynastii wygladała swietnie:)

sylwiados

41 lat to nie staruszka, niejedna w tym wieku jeszcze zachodzi w ciążę.

Martin_Eden

W Dynastii zagrała dobrze ale jej postać czasami mnie wkurzała ta jej dobroć była czasami przesadzona choć czasem pokazała pazur.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones